Kontaktu forma

Jebkādas saržģītības blīvējumu izgatavošana no lokšņu metāla, gumijas, paronīta, plastmasas, stikla uc.


Uzņēmums TMS piedāvā pakalpojumus blīvējumu ražošanai no lokšņu metāla, gumijas, paronīta,grafīta, silikona, plastmasas, stikla un daudziem citiem materiāliem.

Mūsu produkcija atrodas Rīgā, Latvijā.

Mēs varam izgatavot blīvējumus no Jūsu piedāvātā meteriāla vai Jūs varat iegādāties materiālus no mums.

Populārākie pasūtījumi:

Blīvējumu ražošana automašīnam tai skaitā dzinēju, karburātoru, tūninga vai klasisko automobīļu blīves, blīvējumi motocikliem, zāles pļāvējiem, dīzeļģenerātoriem un rupnieciskajām iekārtām.

Tāpat uzņēmumi griežas pie mums blīvējumu izveidei priekš apsildes iekārtām un augstspiediena ģenerātoriem, naftas termināļiem un rupnieciskajiem betona maisītājiem. 

Detaļu ražošanai tiek izmantoti dažādas iekārtas atkarībā pēc materiāla veida un sarežgītības, izmantojam :  ūdens strūklu, plazmas griezēju, ploteri.

Ja Jūs interesē izgatavot blīvējmu no paronīta vai cita lokšņu materiāla, Jūs varat mums atsūtīt ieskanētu rasējumu vai zīmējumu jebkādā CAD - programmu formā, piemēram, AutoCad. Tāpat mūsu specialisti piedāvā izveidot parauga formu elektroniskā veidā. 

Augstā ražošanas precizitāte un kvalitāte ļauj mums apstrādāt tādus materiālus kā akrils, polikarbonāts, polietilēns, misiņš, varš, saplāksnis un citi materiāli.

Uzņēmuma TMS piedāvātajām paronīta blīvēm tiek izmantotas tikai labākās izejvielas, tādejādi nodrošinot augstu kvalitāti, uzticamību un plašu pielietojuma spektru. Mēs piedāvājam paronīta blīvējumu ražošanu vairumā vai arī vienā vienīgā eksemplārā.  Ņemot vērā mūsu iekārtu augsto precizitāti, mēs spējam piedāvāt blīves tieši Jūsu iekārtas nestandarta mezglam.

Liela izmēra blīvējumus izgatavojam pēc specialām tehnoloģijām.

Svarīgi zināt, ka maksimālais materiāla biezums var būt 15mm.

Blīvju piegāde, pēc Jūsu izvēles iespējama visā Baltijā.

Cenu un termiņu nosakām individuāli pēc Jūsu pasūtijuma veida un sarežģītības. Sīkāku jautājumu gadījumā sazinieties ar mūsu kompānijas menedžeri. 

 


Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.