Kontaktu forma

Poliuretānu plaši izmanto daudzās jomās, kā aizstājēju gumijai, metālam un plastmasām, tam ir unikālas īpašības, ko nevar panākt ar "parasto" gumiju, vienlaikus arī ir zemākas izmaksas. Materiālam ir augsta izturība un elastība, tas ir izturīgs pret mehānisko nodilumu un deformāciju, nezaudē savas īpašības intervālā no -60 ° C līdz 80 ° C temperatūrā, un ir ilgs kalpošanas laiks.

Šim materiāls ir lieliska izturība pret skābēm, eļļām un benzīnu. Poliuretāns ir universāls un tiek efektīvi izmantots dažādu detaļu  ražošanā, ko izmanto  kodīgā vidē. No tā izgatavo dažādas sintētiskās šķiedras, dažāda cietības un lokanības elastomērus, dažādas putas, pārklājumus un plastmasas. Izstrādājumi no poliuretāna tiek izgatavoti, lejot atklātās veidnēs, vai, presējot. Materiāls ir ūdens izturīgs un izturīgs pret pelējumu, un dažās fizikālajās un mehāniskajā īpašībās pārsniedz pat metālu.

Materiāls spēj sniegt produktam dažādas unikālas iezīmes, kas ļauj tam darboties ekstremālos apstākļos vai pie lielas mehāniskās slodzes. Šis materiāls ir ārkārtīgi izturīgs, elastīgs un īpaši atpstrādājot cieši saistās ar metāliem.

Izstrādājumi, kas izgatavoti no poliuretāna, kas izgatavoti liešanas, var būt dažādas formas un izmēru, kurus vienkārši nevar sasniegt gumijas izstrādājumi. Pateicoties galvenajām  īpašībām materiālu plaši izmanto mašīnu, kalnrūpniecības, aviācijas, automobiļu, naftas un gāzes, būvniecības, pārtikas un drukas rūpniecībā un kodolenerģijas nozarēs.

Materiāls tiek plaši izmanto riteņu ražošanā, ritentiņu un dažādu diametru skrituļiem, riepu, transporta hidraulisko un pneimatisko cilindru gredzenu, blīvslēgu, amortizatoru un bukšu, jostu un transportiera lentu ražošanā. Materiāls izturīgs pret eļļām un šķīdinātājiem, ko parasti izmanto, strādājot ar smērvielām, naftas un tās atvasinājumiem.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.