Kontaktu forma

Iegūstiet unikālus pakalpojumus, garantijas un ērtus piegādes laikus - absolūti bezmaksas!

Pēc visaptverošas mūsu patērētāju / klientu analīzes, tika konstatēts, ka lielākā daļa klientu noteiktā laika periodā, mēģināja sākt sadarbību ar pieprasījuma daļau un palīgmateriālu ražotājiem. Gandrīz visi respondenti saskārās ar šādām problēmām:

Bieži vien šie šķēršļi neļauj izveidot partnerattiecības ar ražotājiem un patērētāji bija spiesti mainīt savu lūgumu, neņemot vērā to, ka bija piedāvājums vietējā tirgū. Tātad, paliek bez patiešām interesantas preces un attiecīgi kvalitātes un ekonomiskos ieguvumus!

Uzņēmums TMS ir ņēmis vērā visus šos faktorus, un šodien mēs esam gatavi piedāvāt Jums mūsu jauno pakalpojumu, nosaukumu, kas ir kļuvis par mūsu moto! TMS - "Jūsu personiskā noliktava."

Ņemot vērā to, ka mūsu uzņēmumam ir liela pieredze un jau strādā ar daudziem pasaules ražotājiem, mēs varam daudz vieglāk atrast kopīgu valodu ar ražotāju, kas varētu Tevi interesēt.

Un ar klientu un partneru tīklu, kas mums ir pieejams šodien, un zinot, ka tas tikai paplašināsies, mums ir daudz vieglāk nodrošināt gan uzņēmuma, gan ražotāju prasības un panākt abpusēji izdevīgu priekšlikumu.

Ņemot vērā to, ka šajā procedūrā, uzņēmumam TMS neprasa naudas kompensāciju, klients neriskē ne ar ko un paliek ieguvēja lomā.

Mūsu sadarbība ar jums, varētu izskatīties.

Jūs pastāstat mums par jūsu produktiem un dodat tehniskās prasības.

Mēs sazinamies ar piegādātāju, pārbaudiot pieejamību, sertifikātus, tehniskos dokumentus, un cenu, kas ir piemēroti visām pusēm!

Pēc tam, notiek sarunas par šo preču kvalitāti, ar obligātu kvalitātes testu jūsu uzņēmumā. Vairumā gadījumu, pilnīgi bez maksas!

Sagatavot rīkojumu no sava uzņēmuma, ņemot vērā ilgtermiņa patēriņu.

Turklāt, pēc iespējas īsākā laikā piegāde tiek veikta jūsu uzņēmumam.

Starpība starp minimālo partijas un jūsu faktiskā patēriņu, paliek mūsu noliktavās, ar garantiju jūsu tūlītējai piekļuvi šiem atlikumiem 24 stundas diennaktī.

No mūsu puses mēs garantējam šo pozīciju saglabāšanu un savlaicīgu papildināšanu nākotnē.

Tādējādi, jums uzticamu un rentablu partneris, saskaroties ar mūsu uzņēmumu, jūsu piegādēm ir labākais jums cenu, jums atbrīvoties no nepieciešamības uzglabāt šajā pozīcijā, samazinātu izmaksas un tādējādi paaugstinātu rentabilitāti un konkurētspēju to produktu, nezaudējot kvalitāti!

Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par šo pakalpojumu, un sākt gatavoties sadarbība, sazinieties ar mūsu menedžeriem, kuri labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un sāks sagatavošanos.

Jo ātrāk mēs sāksim procesu, jo ātrāk jūs atbrīvosieties no esošajām nevajadzīgajām izmaksām un neērtībām!!!

Atceries, TMS - Jūsu personīgā noliktava