Kontaktu forma

Gumijas profils - Universāls produkts, kuru galvenokārt izmanto blīvēšanas un bloķēšanas savienojumos, kā arī pilda amortizācijas, blīvēšanas un hidroizolācijas funkcijas. Izmantojamas gandrīz jebkurā rūpniecības iekārtā, daudzās tehniskajās ierīcēs, medicīnas, lauksaimniecības un mājsaimniecības vajadzībām.

PROFILI gumijas blīvējumi:

Šeit Jūs varat iegādāties gumijas profilus dažādiem mērķiem izvēloties krāsu, cietību, konfigurāciju.

Uzņēmums TMS piedāvā gumijas izstrādājumu ražošanu sadarbojoties ar Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem, kas ļauj mums piedāvāt mūsu klientiem plašu produktu klāstu un nodrošināt vislabāko servisu.

Tāpat kā tipiski vienkārša blīvējuma profili (taisnstūra, kvadrāta, trapeces, apaļu šķērsgriezumu un to atvasinājumus), kā arī mēs pieņemam pasūtījumus no klientiem nestandarta blīvējumiem pēc jūsu skices vai zīmējuma.

Iespējams izveidot blīvējumu no šādām gumiju grupām:

 

Karstuma, aukstuma, skābju un sārmu izturīga gumija (TMKŠČ);

Eļļu un benzinu izturīga gumija (NBR);

atmosfēras iedarbību (AMC);

Kaučuka;

Silikona.

 

Blīves ir izgatavotas no bioloģiski inertiem materiāliem, pamatojoties uz silikona gumiju var izturēt augstas vai ļoti zemas temperatūras, var nonākt saskarē ar pārtikas produktiem, ir izturīgi pret koroziju.

 

Gumijas profils - Universāls produkts, kuru galvenokārt izmanto blīvēšanai un bloķēšanai savienojumos, kā arī amortizācijai, blīvēšanai un hidroizolācijai.

Visbiežāk, profils tiek izmantots, lai noslēgtu logus automašīnās, ēkās, siltumnīcās uc. Šī šaurā piemērošanas joma tomēr ar to tas neaprobežojas un profils var tikt izmantots gandrīz jebkādā rūpniecības iekārtā, daudzās tehniskās ierīcēs, medicīnā, lauksaimniecībā un mājsaimniecībās.

Tik plašs pielietošanas klāsts diktē atšķirīgas prasības profilu kvalitātei un pielietojumam. Gumijas profilu izmaksas veidojas no apjoma, kas klientu interesēs, kā arī tā īpašības un pielietojums.

 

Ir standarta gumijas profili dotajās formās - apaļa, taisnstūra, trapecveida un kvadrātveida. Tāpat bieži gadās, ka Jums ir nepieciešami īpašas formas gumijas blīvējumi, tādēļ uzņēmums TMS piedāvā izveidot gumijas profilus tieši Jums atbilstošiem mērķiem pēc Jūsu rasējuma vai zīmējuma.

Priekšrocības ar mums sadarbojoties:

  • iespējama gumijas materiala izvēle tieši Jūsu vajadzībām;
  • plašs šablonu un veidņu klāsts;
  • operatīva veidņu izgatavošana Jūsu vajadzībām (filleri, preses formas);
  • iespējams izgatavot nelielas produktu partijas;
  • nodrošinam paraugus testēšanai;
  • sertificēta produkcija;

 Plašā piedāvājumā melnās gumijas profili. Tas ir saistīts ar to, ka gumijas masa ietver stiprinošas pildvielas, piemēram, kvēpi, kas paredz papildus spēku.

 ofilu uz pasūtījumu - Tehnisko Materialu Sagade SIA - SIA TMS

Uzglabāšana

Gumijas profilus uzglabāt iekštelpās slēgtā sausā vietā, glabāšanas laikā vēlams saglabāt oriģinālajā iepakojumā. Nav ieteiecams glabāt kopā ar vielām, kas var reaģēt ar gumijas izstrādājumiem. Tāpat arī neuzglabāt produktus pie sildierīcēm vai tiešos saules staros.

Gumijas un silikona profilu katalogs

 

Blīvēšanas profili, izolacijas profili, gumijas profili, gumijas izstrādājumi, gumija, profili, blīvējuma profili, sbr profili, nbr profili, silikona profili, neoprēna profili, epdm profili, gumijas ekstrūzijas, u tipa profili, p profili, D profili, blīvējumi, blīve, neoprēns, SBR, NBR, EPDM, CR, NR, CSM, PUR, VMQ, silikona, poliuretāna, vitona, FPM, FKM, dažāda veida profili, formas profili, O profils, gumijas profils ar metalu, profils laivām, profils logiem, profils durvīm, augstas temperatūras blīvējums, ķīmiski izturīgs profils, skābes izturīgs, sārmu izturīgs, pārtikas profils, balta gumija, gumijas profilu uz pasūtījumu,