Kontaktu forma

Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

Cienījamais apmeklētāj, mēs esam priecīgi, ka Jūs esat atraduši mūsu mājas lapu un ceram, ka mūsu priedāvājumi Jūs ieinteresēs.
Uzņēmums Tehnisko Materiālu Sagāde jeb vienkāršāk "TMS" - ir dinamisks, augošs Latvijas uzņēmums, kas specializējas dažādu nozaru uzņēmumu tehniskajā apgādē. Mūsu galvenais darbības virziens ir industriālo un tehnisko materiālu sagāde.
Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot mūsu pakalpojumu kvalitāti un paplašināt savu piedāvājumu sarakstu. Mūsu uzņēmums katru gadu attīsta ar vien jaunu tehnoloģisko risinājumu piedāvājumu un seko līdz pasaules ražotāju - līderu jaunākajām tehnoloģijām un to attīstībai. Mēs gan piedalamies, gan apmeklējam dažādas izstādes Eiropā un NVS valstīs, kur sekojam līdz jaunākajiem materiāliem un tehniskajiem risinājumiem. Tā kā Latvijai ir labvēlīgas attiecības ar pārējām Baltijas valstīm, uzņēmuma rašanās un pastāvīgā bāzēšanās vieta ir izvēlēta Rīga - Baltijas valstu vidus jeb "sirds". Mūsu galvenā noliktava un servisa centrs atrodas Rīgā, Latvijā, kur norisinās visi ražošanas, izgatavošanas, pārbaudes un citi darbi, kā arī preču sūtījumi, šķirošana un preču uzglabāšana. "TMS" pastāvīgajā piedāvājumā ietilpst tādas preces kā gumijas, plastmasas, PTFE, paranīta un citi materiāli un to izstrādājumi. Vairāk informācijas par mūsu piedāvātajiem materiāliem varat atrast sadaļā "Produkcija".


None

Viens no mūsu pamatprincipiem - ir darbs tieši ar ražotāju. Mēs saprotam, ka tas ir vienīgais veids, kā mēs varam garantēt visaugstāko kvalitāti un viskonkurētspējīgākās cenas patērētājiem. Sadarbojoties ar mūsu uzņēmumu Jūs vienmēr saņemsiet augstāko kvalitāti par zemāko cenu, īsāko piegādes laiku un visām garantijām, kuras sniedzam mēs, vai arī pats ražotājs. Tas nav noslēpums, ka Baltijas tirgus kapacitāte salīdzinājumā ir ļoti maza. Ņemot vērā šo faktu, mēs esam noteikuši sev uzdevumu pēc iespējas ātrāk ienākt Skandināvijas, Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas tirgos. Ne mazāk svarīgi ir  mūsu vietējais tirgus, kas nozīmē, ka mūsu menedžmenta darbinieki ir vai nu jau sazinājušies ar Jums vai plāno sazināties tuvākajā laikā, lai sniegtu Jums mūsu atbalstu. Mūsu uzņēmums tika dibināts salīdzinoši nesen- 2011. gadā, bet šodien mēs varam droši teikt, ka esam kļuvuši par uzticamu partneri daudziem uzņēmumiem Baltijas un NVS valstīs.

Paldies, ka esat iepazinušies ar TMS uzņēmuma politiku.

Mēs ceram, ka mums ir izdevies Jūs ieinteresēt. Jebkādu jautājumu gadījumā, kas Jums varētu būt radušies, lūdzu nekautrējieties un sazinieties ar mums, mēs vienmēr esam priecīgi uz tiem atbildēt.

Tehnisko Materialu Sagade

Super ātri un kvalivtātīvi

Vairāk