Kontaktu forma

Puskristālisks termoplastisks materiāls.
Polioksimetilēns (POM), pazīstams arī kā acetāls, poliacetāls un poliformaldehīds ir strukturāls termoplastisks materiāls, ko izmanto, lai ražotu nelielas, augstas precizitātes detaļas, kas prasa augsta izturību, zemu berzi un nemainīgus detaļu izmērus. Poliacetālu raksturo augsta izturība, cietība un stīvums temperatūrās līdz -40 ° C Vairumā gadījumu, pateicoties augsti kristāliskajai struktūrai, poliacetāls ir matēts un balts, bet var būt jebkurā krāsā.

Poliacetāla homopolimērs ir puskristālisks polimērs ar kušanas punktu, kas ir 175 ° C, kamēr kopolimēram ir nedaudz zemāka kušanas temperatūra no aptuveni 162-173 ° C.

Poliacetāls ir izturīgs materiāls ar ļoti zemu berzes koeficientu.Tā kā tas viegli oksidējas, tad tam pievieno antioksidantu. Divs visbiežāk izmantotās ražošanas metodes ir injekcijas liešana un ekstrūzijas cilnis. No poliacetāla formēšanas ražo detaļas, kas ir nepieciešamas, lai būtu augstas veiktspējas īpašības. Poliacetāls tiek plaši izmantots automobiļu rūpniecībā un plaša patēriņa elektronikā.
Izmantots lielas slodzes konveijeru sistēmām pie zemām temperatūrām.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.