Kontaktu forma

Kompānija TMS regulāri veic preces piegādes uz eksporta tirgiem.

Pēdējo gadu laikā mēs detalizēti esam izstrādājuši iespējas sadarboties ar klientiem Eiropas savienības valstīs, Ukrainā un tālu ārzemēs.

Visi piedāvātie produkti no sadaļas "Produkcija" var tikt piegādāta līdz Jūsu uzņēmumam neskatoties uz to kur Jūs atrodaties. Mēs organizējam mūsu preču piegādes līdz Jūsu noliktavai īsos termiņos. Jums nevajadzēs nodarboties ar muitas procedūrām un transporta organizēšanu, prece nokļūs Jūsu noliktavā un Jums atliks tikai samaksāt par preci, pieņemt kravu un parakstīt pavad dokumentu.

Norēiķini par preci var notikt jums pieņemamajā valūtā pēc noteiktā valūtas kursa. Apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitijumu.

Mēs piedāvājam arī preču izvešanu, ar ExWorks nosacījumiem no mūsu noliktavām Rīgā, ja jums ir savs transporta līdzeklis.

Piegāde no Rīgas ir ātra un salīdzinoši lēta! Vidējais piegādes laiks (ja prece ir noliktavā) 7- 10 dienas no pasūtīšanas brīža.

Mūsu iepirkumu un loģistikas departamentu darbinieki runā latviešu, krievu un angļu valodās.

Mūsu kompānija vienmēr ir gatava apspriest īpašus nosacījumus eksporta klientiem, it ​​īpaši attiecībā uz klientiem, kuriem ir attīstības potenciāls un pieaugošas prasības.

Mēs garantējam, ka cenas, noteikumi un nosacījumi darījumiem patīkami iepriecinās!

Sazinieties TMS