Kontaktu forma

Kas ir silikona gumijas starplikas un blīves?
Izvēlieties no plašu silikona gumijas blīveju, starplika, paplākšņu un piedurkņu klāsta. Izmantojot inovatīvo griešanas un šuvošanas aprīkojumu, TMS var ražot silikona gumijas starplikas un blīves, gan cietā un sūkļa tipa, perforēts vai griezts ar ūdens strūklu  no dažādiem silikona lokšņu materiālim, ko ražo uz vietas.

Kāpēc izmantot silikona blīves?
TMS ir mehānismi, lai ražotu vulkanizēti saaudzētas silikona gumijas starplikas no profiliem un sadaļām, bieži vien iekļaujot objektus, piemēram, spraudes un vārstus.
Paplākšņus var štancēt no silikona lapas, izmantojot liela apjoma štancēšanas mašīnas, vai arī atgriezti no presēta silikona caurulēm.
Katrā ziņā, lielisku precizitāti var sasniegt visā silikona blīvju spektrā.
Silikona uzmavas ir ražoti, izmantojot automatizētas, precīzas griešanas mašīnas, lai nodrošinātu lielisku kvalitāti gan maza, gan liela apjoma pasūtījumiem.
Mēs esam gan īpašu pasūtījumu, ganliela partijas silikona blīves ražotāji priekš OEM, rūpniecības un komerciālām vajadzībām. Mēs varam ražot antibakteriālas, speciālizētas un augstas temperatūra silikona blīves dažādām izmantošanas iespējām un tirgiem.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.