Kontaktu forma

ABS plastmasa - triecienizturīgi inženierijas termoplastiskie akrilnitrila-butadiēna-stirola sveķi. Tas ir plastmasas materiāls ar dzeltenīgu nokrāsu, lai gan ir arī caurspīdīga produkta modifikācija. ABS plastmasas ir viegli nokrāsot jebkurā krāsā.

Izmantojot akrilnitrila un stirēna butadiēna īpašību savienojumu rodas triecienizturīgas un elastīgas ABS plastmasas. Tām ir unikālas fizikālās īpašības, tas ir populārākais materiāls formēto izstrādājumu radīšanai. ABS plastmasas rūpniecībai ražo homogēnu granulu veidā dažādās krāsās. Pamatojoties uz ABS materiāla tiek ražoti dažādi kompozīti, kas pieder īpašu polimēru klasei.

ABS kopolimērs pieder inženierijas plastmasu grupai. ABS plastmasa ir nodilumizturīga, var izturēt īslaicīgu karsēšanu līdz 90 -100o C maksimālā temperatūra nepārtrauktas darbības ir diapazonā 75 līdz 80 ° C.

ABS sveķi tiek plaši izmantoti pārklāšanai un vakuuma metalizācijai. Tas ir viegli metināms, lieto arī liešanu.

Priekšrocības ABS plastmasas:

augstu izmēru stabilitāti;
sārmu izturība;
augsta izturība pret skābēm un neorganisko sāiem;
izturība pret taukiem, eļļošanas eļļas, benzīnu un ogļūdeņraži;
gluda spīdīga virsma. Ir zīmolu gan ar zemu un ar augstu spīdumu un matēts.

Galvenie trūkumi ABS plastmasas:

Maza UV pretestību;
Šķīdība benzīnā, acetonā, ēterī, anizolā, anilīna etila hlorīdā un etilēndihlorīdā.
Zema izturība pret atmosfēras iedarbību
Zemas elektriskās īpašības (atšķirībā no polistirola)
Īpašības ABS plastmasās, var būtiski mainīties, ja modificē izejmateriālu. Tādējādi, caurspīdīgs ABS - kopolimērus iegūst, izmantojot četrus monomērus (kā ceturto lietišķā metakrilāta). Lai uzlabotu atmosfēras pretestību ir jāmaina butadiēna-stirola piesātinājumu. Lai ievērojami uzlabotu siltuma pretestību ABS plastmasām, tiek pievienots alfa-metilstirols.

Izmantot ABS kopolimēru rūpniecībā
ABS un tās kompozīcijas ir plaši izmanto automobiļu rūpniecībā. Pamatojoties uz pieejamo plastmasu transportlīdzekļu iekšpusē un ārpusē. Paneļi, rāmji, vairogi, durvis, logu rāmji, interjera detaļas, riteņu pārsegi, radiatora režģis, spoguļu korpusi un lampas, bampers, saskares, durvis.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.