Kontaktu forma

SIA Tehnisko Materiālu Sagāde, reģistrācijas Nr.50103379531, juridiskā adrese Baltā iela 7, Rīga, LV-1055, Latvija, turpmāk tekstā "Uzņēmums", apņemas nodrošināt personas informācijas drošību un lietotāju tiesību aizsardzību Sabiedrības vietne un tās saturs.

Šī sīkdatņu politika ļauj vietnes apmeklētājiem iegūt papildu informāciju par izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Uzņēmums tās izmanto.

Šis dokuments par sīkfailu lietošanu sniedz informāciju apmeklētājiem par tehnoloģijām, ko izmanto mūsu vietnē, un kā Kompānija tās pielieto.

Definīcijas

Sīkfails ir maza teksta datne, ko vietne nosūta uz apmeklētāja datoru vai mobilās ierīces pārlūkprogrammu, kad vietne tiek apmeklēta. Šī datne tiek glabāta apmeklētāja ierīcē un atkārtoti nosūtīta uz vietni katrā nākamajā apmeklējumā, ļaujot vietnei "atcerēties" apmeklētāju un viņu izvēles nākamajos apmeklējumos. Tas padara vietnes lietošanu ērtāku, piemēram, atceroties lietotāja preferences.

Sīkfailu klasifikācija:

(a) Pirmās puses sīkfaili ir tie, ko izveido un pārvalda pats uzņēmums, tiek nosūtīti no tās paša servera vai domēna.

(b) Trešās puses sīkfaili ir izveidoti un pārvaldīti neatkarīgiem pakalpojumu sniedzējiem, un tie var tikt nosūtīti no dažādiem serveriem vai domēniem, kas nav tieši saistīti ar pakalpojuma sniedzēju.

Apstrādātājs ir persona vai organizācija, kas vienatnē vai kopā ar citiem nosaka, kā un kādiem mērķiem tiks apstrādāti personu dati.

Sīkfailu izmantošanas mērķi un tiesiskais pamats

Sīkfaili tiek izmantoti, lai padarītu mūsu digitālos pakalpojumus pieejamākus un ērtākus lietošanā, uzlabojot lietotāju pieredzi, kā arī nodrošinot personalizētu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Mēs izmantojam dažādus sīkfailu veidus, tostarp obligātos sīkfailus, kā arī sīkfailus analītikai un mērķauditorijas analīzei, par kuru lietošanu prasām jūsu piekrišanu.

Sīkfailu kategorijas un to pielietojums

Izmantojam divas sīkfailu kategorijas - obligātos un neobligātos. Piekrītot neobligāto sīkfailu lietošanai, jūs piekrītat visu šajā kategorijā iekļauto sīkfailu lietošanai. Jūsu preferences varat mainīt jebkurā laikā.

Obligātie sīkfaili

Šie sīkfaili ir būtiski vietnes pamatfunkciju nodrošināšanai un tās beztraucējai darbībai. Bez šiem sīkfailiem vietne nevarētu pienācīgi funkcionēt. Tie tiek glabāti uz jūsu ierīces tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes pamatfunkcijas.

Nosaukums Mērķis
csrftoken Drošības sīkdatne, lai uzturētu lietotāja sesijas drošību
cc_cookie Uzskaita lietotāju piekrišanas preferences saistībā ar sīkdatņu izmantošanu
popup Seko popup logiem, kas tiek parādīti vietnē

 

Analītikas sīkfaili

Šie sīkfaili palīdz mums saprast, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni, ļaujot mums uzlabot to darbību un lietotāju pieredzi. Ja jūs izvēlaties neizmantot šos sīkfailus, mēs nevarēsim iekļaut jūsu apmeklējumu mūsu statistikā.

Piekrišanas atsaukšana

Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savu piekrišanu sīkfailu lietošanai vai pilnībā atteikties no tiem, izņemot obligātos sīkfailus.

Trešo pušu sīkfaili

Mūsu vietnē tiek izmantoti arī trešo pušu sīkfaili, piemēram, Google Analytics, kas nodrošina anonīmu informāciju par lietotāju darbībām vietnē.

Pieņemt/Noraidīt Nosaukums Mērķis
Pieņemt/Noraidīt _ga Reģistrē unikālu identifikatoru, kas tiek izmantots, lai ģenerētu statistiku par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni
Pieņemt/Noraidīt _gat Izmanto Google Analytics, lai regulētu pieprasījumu skaitu
Pieņemt/Noraidīt _gid Izmanto, lai aprēķinātu apmeklētāju, sesiju un kampaņu datus vietnes analīzes pārskatiem 

 

Lai uzzinātu vairāk par šiem sīkfailiem, apmeklējiet https://policies.google.com/privacy.