Kontaktu forma

Polyetheretherketone KETRON PEEK - vērtīgs materiāls apstākļos, kas prasa augstu termisko stabilitāti un izturību pret ķimikālijām. Kušanas temperatūra materiālam pārsniedz 340 ° C. Raksturīgās īpašības PEEK KETRON PEEK-1000 ir mehāniskā izturība, stingrība un cietība, augsta maksimālā darba temperatūra (250 ... 310 ° C), tecēšanas spriegums, nodiluma izturība dažādos apstākļos un laba izmēru stabilitāte, arī labas dielektriskās īpašības. Materiāls iztur arī radioaktīvo starojumu, ķīmiski stabils, izturīgs pret hidrolīzi, mazuzliesmojošs, un tā sadegšanas rada maz dūmus. Šis materiāls atbilst normām un noteikumiem par Eiropas Savienību un Amerikas Savienotajām Valstīm attiecībā uz plastmasas materiāliem un virsmām, kas nonāk saskarē ar pārtiku prasībām.

KETRON PEEK ģimene materiālu pamatā polyetheretherketone sveķiem. Šis  modernais puskristāliskais materiāls sniedz unikālu kombināciju- augstas mehāniskās īpašības, temperatūras izturību un izcilu ķīmisko izturību, padarot to par vienu no populārākajām uzlabotajām plastmasām.

Galvenie raksturlielumi:
Ļoti augsta maksimāli pieļaujamā darba temperatūra gaisā (250 ° C nepārtraukti un līdz 310 ° C, īslaicīgi
Augsta mehāniskā izturība, stīvums un deformācija, ieskaitot paaugstinātā temperatūrā
Lieliska ķīmiskā izturība
Lieliskas un pretberzes īpašības
Ļoti laba izmēru stabilitāte
Lieliska izturība pret augstas enerģijas starojumu (gamma un rentgena stari)
Zema uzliesmojamība un ļoti zema dūmu rašanāsd degšanas laikā

Izmantošanas jomas:
KETRON PEEK bieži lieto, lai aizstātu PTFE kad nepieciešama augstāka spēja izturēt mehānisku stresu, vai paaugstinātu nodilumizturību, ir arī plaši izmanto, lai aizstātu metāla detaļas. Piemēri daļās: sūkņu komponenti, vārstu ligzdas, gultņi, veltņi, zobrati, augstas temperatūras izolatori, kas parasti pakļauti verdošam ūdenm un tvaikam.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.