Kontaktu forma

TEMAC a.s.

Vispopulārākais un zināmākais zīmols Baltijas valstīs. Pieejams tirgū jau kopš 2000. gada, pārbaudīts un plaši izmantots. Zīmols specializējas uz videi drošu blīvēšanas un izolācijas izstrādājumu izstrādi un ražošanu. Ja iekārtas tehniskajā specifikācijā ir norādīta šī zīmola detaļa vai ir nepieciešams tādu aizvietot, to iespējams pasūtīt un iegādāties ar mūsu uzņēmuma speciālistu palīdzību.

 

 

Paranīts (sintētisko šķiedru loksnes)

Plaši izmantojamas dažādu iekārtu blīvēšanai, darbam kā ar ūdeni, tā arī ar dažādām ķīmiskām vielām. Liela izmēru, formu un veidu izvēle.

Pieejamie lokšņu izmēri:

Izmērs:

 • 1,5 x 1,5 m (pieejams noliktavā)
 • 1,5 x 1,0 m
 • 1,5 x 3,0 m

Biezums: 

 • 0,4 mm
 • 0,5 mm
 • 0,8 mm
 • 1,0 mm
 • 1,5 mm
 • 2,0 mm
 • 3,0 mm
 • 4,0 mm
 • 5,0 mm

 

Pieejamais produkcijas klāsts un tekniskā informācija

 

Temafast Economy - vispārēja pielietojuma paranīta loksnes.Piemērotas aukstajam un karstajam ūdenim, piesātinātajam tvaikam, gāzēm.

Temafast Economy - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: + 140 °C, maksimālā temperatūra + 210 °C.

Maksimālais spiediens: 40 bar

Temafast - vispārēja pielietojuma paranīta loksnes.Piemērotas aukstajam un karstajam ūdenim, piesātinātajam tvaikam, gāzēm.

Darba temperatūra: + 140 °C, maksimālā temperatūra + 210 °C.

Maksimālais spiediens: 40 bar

Temasil NG - Augstas kvalitātes blīvēšanas loksne. Piemērotas blīvēšanai dažādu eļļu, dzesēšanas šķīdumu, benzīna, alkohola, karstā ūdens, tvaiku, neagresīvo gāzu un galveno ķimikāliju darba vidēs.

Temasil NG - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: + 250 °C (tvaikam + 200 °C), maksimālā temperatūra + 400 °C.

Maksimālais spiediens: 100 bar

Temasil HT - augstas temperatūras izturīgā aramīda loksnes. Paredzētas ūdens, eļļas, dzesēšanas šķidrumu, tāpat galveno ķīmisko vielu, naftas vidē, kā arī ķīmijas un naftas nozarē.

Temasil HT - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: + 330 °C, maksimālā temperatūra + 450 °C.

Maksimālais spiediens: 120 bar

Temaplus - augstas temperatūras izturīgā aramīda loksnes savienojumā ar augstas kvelitātes NBR gumiju. Piemīt liela izturība pret stiepi, augstas temperatūras un liela spiediena. Tiek pielietotas dažādās vidēs: smērvielas, degvielas, eļļas, spirta, gāzes, ogļūdeņražu, dzesēšanas šķīdumu, vairums vidējas koncentrācijas skābju un sārmu.

Temaplus Materiāla tehniskā informācija TDS

Darba temperatūra: + 250 °C, maksimālā temperatūra + 450 °C.

Maksimālais spiediens: 130 bar

Temacarb - loksnes no augstas kvalitātes oglekļa šķiedrām. Tiek pielietotas dažādās vidēs: tvaika, smērvielas, degvielas, eļļas, spirta, gāzes, ogļūdeņražu, dzesēšanas šķīdumu, vairums vidējas koncentrācijas skābju un sārmu.

Temacarb - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: + 250 °C, maksimālā temperatūra + 450 °C.

Maksimālais spiediens: 100 bar

Graftem - sastāv no grafīta pulvera, kas pastiprināts ar aramīda šķiedrām. Piemērota dažādām vidēm, ieskaitot degvielu, eļļu, dzesēšanas šķidrumus, ogļūdeņražus, gāzi un tvaiku.

Graftem - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: + 250 °C, maksimālā temperatūra + 350 °C (+ 220 °C tvaikam).

Maksimālais spiediens: 100 bar

Temacid - pret skābēm izturīgas paranīta loksnes. Piemērotas ķimikālijām, skābēm (slāpekļskābe 20%, sērskābe 65%), sārmiem, nātrija hidrohlorīdu, tvaika sistēmās, ķīmijas un naftas produktu rūpniecībā.

Temacid - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: + 150 °C (tvaika + 130°C), maksimālā temperatūra + 200 °C.

Maksimālais spiediens: 60 bar

Temasil - augstas kvalitātes blīvējumu savienojums, kas satur temperatūras izturīgu minerālu un aramīda šķiedru maisījumu. Piemērots karstā un aukstā ūdens, tvaika, eļļas, un gāzes vidēs.

Darba temperatūra: + 250 °C (tvaika + 200°C), maksimālā temperatūra + 400 °C.

Maksimālais spiediens: 100 bar

Temaflex - vispārēja pielietojuma paranīta loksnes. Pielietošanas vides: eļļa, dzesēšanas šķidrumi, benzīns, karsta ūdens, tvaiks, neagresīvas gāzes un ķīmijas.

Darba temperatūra: + 220 °C (tvaika + 200°C), maksimālā temperatūra + 380 °C.

Maksimālais spiediens: 80 bar

 

Temafix SD - Skaņas izolācijas materiāls. To ir viegli apstrādāt un sagriezt. Izturīgs pret karstumu. Izmantošanu kā vienu no transportlīdzekļu grīdas un / vai klāju segumiem personālajos vagonos, dzelzceļa kravas vagonos, tramvajos vai trolejbusos.

Darba temperatūra: + 80 °C, maksimālā temperatūra + 150 °C.

Maksimālais spiediens: 10 bar

Temasil Titan - Unikāls lokšņu blīvēšanas materiāls lietošanai augstās temperatūrās. Produkts ir veidots, izmantojot visaugstākās kvalitātes sastāvdaļas, lai nodrošinātu gatavo starpliku izcilas īpašības. Temasil Titan ir universāls blīvēšanas materiālu veids, kas piemērots eļļai, degvielai, tvaikam, gāzei, ūdenim, ogļūdeņražiem, organisko un neorganisko skābju šķīdumiem, dzesētājvielām, kā arī smērvielām (taukiem).

Temasil Titan - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: + 400 °C (tvaika + 350°C), maksimālā temperatūra + 450 °C.

Maksimālais spiediens: 130 bar

 

Temafast Special - Blīvējošs materiāls, kura pamatā ir aramīda šķiedras un citas bez azbesta pildvielas. Šos materiāls ir plaši pielietojams ,zemās slodzēs, daudzās vidēs.

Temafast Special - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: + 220 °C, maksimālā temperatūra + 250 °C.

Maksimālais spiediens: 60 bar

Temac Auto - tās sastāvs ir paredzēts automobiļu rūpniecībai. To galvenokārt izmanto eļļas, ūdens un dzesēšanas šķidrumu  sistēmu noslēgšanai.

Temac Auto - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: + 150 °C, maksimālā temperatūra + 200 °C.

Maksimālais spiediens: 40 bar

Izvērstās grafīta loksnes

Piemērotas iekārtām, kas darbojas ar augstas temperatūras darba šķidrumiem, it īpaši naftas ķīmijas vai citas toksiskas ķīmijas pārliešanā. Produkti pieejami ar dažādu metāla ieliktņiem. Iespējams pasūtīt loksnes no īpaši attīrīta grafīta, kas izmantojamas kodolrūpniecībā.

Pieejamā produkcija un tehniskā informācija

 

Temagraph S - loksnes, kas izgatavota no izvērsta grafīta bez pastiprinoša slāņa. Materiāls tiek izmantots kā starplika vai  starpslāņa materiāls profila blīvēm. Loksnes var ērti apstrādāt un sagriezt.

Temagraph S - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 500 °C

Maksimālais spiediens: 60 bar

Temagraph Fi - pastiprināta savienojuma loksne, kas izgatavota no tīra grafīta un ar vienu vai vairākiem līmētiem plakaniem nerūsējošā tērauda slāņiem. Pielietojuma sfērā ietilpst augsts darba spiediens un temperatūra, ieskaitot tvaiku, tāpēc to var izmantot plašā diapazonā ķīmijā, naftas ķīmijā u.c. nozarēs.

Temagraph Fi - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 500 °C

Maksimālais spiediens: 100 bar

Temagraph-Ti - pastiprināta savienojuma loksne no paplašināta grafīta ar starpslāni no sasmalcināta nerūsējošā tērauda. Temagraph-Ti ilgtermiņā iztur augstu darba spiedienu un svārstīgas temperatūras. Tāpēc to var izmantot tvaika, ķīmijas un naftas ķīmijas rūpniecībā, kā arī citās rūpniecības nozarēs.

Temagraph-Ti - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 500 °C

Maksimālais spiediens: 140 bar

Temagraph-Ni - loksne, kas izgatavota no tīra izvērsta grafīta, pastiprināta ar plakanu niķeļa slāni. Temagraph-Ni ir paredzēts vidēja slodzes darbiem. Loksnes var vienkārši apstrādāt un sagriezt.

Temagraph-Ni - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 500 °C

Maksimālais spiediens: 100 bar

Temagraph HP - augstas izturības daudzslāņu lokšņu materiāls ar izcilu mehānisko izturību. Tas ir paredzēts augstāka spiediena un temperatūras lietojumiem un atloku savienojumiem, kur nepieciešama izturība pret lielu skrūvju slodzi. Temagraph HP tiek ražots no tīras keramikas grafīta folijas, kas pastiprināta ar vairākiem tērauda slāņiem, neizmantojot līmi.

Temagraph HP - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 550 °C

Maksimālais spiediens: 200 bar

Temagraph TG - augstas kvalitātes grafīta blīvēšanas loksne, kas pastiprināta ar paplašinātu, trīsdimensiju nerūsējošā tērauda slāni. Paplašinātā metāla ieliktņa unikālā ģeometrija apvienojumā ar izcilajām grafīta folijas blīvējuma īpašībām nodrošina lokšņu izcilas termiskās un mehāniskās slodzes iespējas.

Temagraph TG - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 550 °C

Maksimālais spiediens: 200 bar

Kokšķiedru loksnes

Nefalit vai Tematherm produktu līnija ir paredzēta siltumizolācijai, aizsardzībai metināšanas laikā vai aizsardzībai pret elektrisko izlādi. Kokšķiedru plātņu blīvums ir vairākas reizes lielāks nekā stikla keramikas / šķiedru papīra vai filca blīvumam, kas padara tos piemērotus plašākam pielietojumam. Loksnes var vienkārši sagriezt vai sazāģēt.

Produkcijas klāsts un Tehniskā informācija

Blīves ar iekšēju dzelzs gredzenu

Blīves ar iekšējām metāla cilpām, tiek izgatavotas lai palielinātu to blīvumu. Galvenās šāda veida starpliku priekšrocības ir izturība pret šķidruma noplūdi un augstāka spiediena un termiskā pretestība.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.