Kontaktu forma

PCB - lamināts, izgatavots  no kokvilnas auduma loksnes, ko piesūcina ar fenola-formaldehīda sveķiem. Dažādu veidu PCB ražošanai izmanto citu auduma blīvumu. Parasti izmanto parastu audumu ar parastiem velkiem un audiem, kuru skaits pārklājas ar audu maksimālajām bāzēm. Dažreiz izmanto arī satīna audumu aust ar mazāk audiem, kas palielina stiepes izturību materiālā. Auduma raksturamir ievērojama ietekme uz citām PCB īpašībām:. Stingrību, izturību pret sadalīšanu, un citi. Saskaņā ar biezumu izmantotajiem audumiem ir sadalīti viegli (līdz 150 g / m2), vidēji (līdz 300 g / m2) un smagi (vairāk nekā 300 g / m2) PCB.

Īpašības un pielietojums PCB.

PCB ir pieejams lokšņu veidā dažādā biezumā (0,2 līdz 100 mm), dažādā garumā un platumā. Dekoratīvas nozīmes PCB ir PT, PTC klase un šīs klases ražo biezumā ir no 0,5 līdz 70 mm, ar gludu virsmu gaiši brūnā vai tumši brūnā krāsā. B pakāpes PCB ir paredzēts elektriskiem materiāliem.
PCB īpašības ir atkarīgs no auduma veida. Ja materiāls balstīts uz smagu audumu, kuram ir lielāka izturība nekā materiālam, kas balstās uz parasta auduma, bet uz citiem parametriem mazāka. Materiāla stiprums ir proporcionāls skaits no auduma slāņi uz vienu materiāla biezums vienības. Vislielākais vērtības ir iegūtas ar proporcijā sveķiem un ar auduma 1: 1 vai tuvu. Šīs īpašības materiāla ietekmes nosacījumiem nospiežot. Augstspiediena pie 42-48% sveķu saturs rezultātiem materiāla ar zemākām fizikālajām un mehāniskajām īpašībām. PCB ir augsta spiedes stiprība, ietekmi un satricināt izturīgs labāk nekā getinaks, bet nedaudz zemāks elektrisko izolācijas īpašības. Īpašības loksnēm nav identisks garenvirziena un šķērsvirziena virzienos, kā stiprums auduma pārsniedz spēku, pamatojoties uz audiem. Spiedes un lieces izturība ir daudz augstāka virzienā perpendikulāri slāņiem. Sadalot stiprums ir atkarīgs no stipruma līmēšanas auduma slāņiem. Šis daudzums nosaka spēju materiāla uz mehāniski. Ūdens izturība un izturība pret sadalīšanu bieži samazināt, ja, pārkāpjot impregnēšanas un žāvēšanas audumi un presēšanu. Augstākā mitrums impregnēti un žāvēti audumu un peresushka (samazināšanas no šķīstošās daļas sveķiem) un nepietiekama sveķu saturs - galvenie iemesli, lai samazinātu spēku līmēšanas slāņu auduma.
PCB var izmantot ilgu laiku pie 90-105˚ C zem slodzes 50-60% no stiepes izturība, ko nosaka pēc darba temperatūru.
Maiņa kokvilna neilons ļauj iegūt materiālu ar labu elektrisko izolācijas īpašības un augsta izturība pret mitrumu un pelējumu. Šāds materiāls ir augsta triecienizturība, un var izturēt mehānisko apstrādi.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.