Kontaktu forma

Katrai daudzstāvu ēkai ir kāpnes un kāpņu margu efektivitātes un estētiskā dizaina jautājums jau sen ir atrisināts. Margu uzlikas izgatavotas no PVC jau desmitgadēm, kā jūs varat labi redzēt - vienkārši kāpjot pa kāpnēm savā mājā.

Margu uzlikas no plastmasas, kas paredzētas uzstādīšanai uz metāla margas tiek izgatavotas no plastificēta polimēra. PVC margu uzlikas piemērotas margām, kas ir izgatavotas no standarta metāla joslām 40x4 milimetru vai 40x6 milimetru izmēros.
Plastmasas versijas tiek uzstādītas uz metāla margām, lai aizsargātu cilvēku rokas kāpjot pa kāpnēm no bojājumiem ar iespējamiem asiem metāla izciļņiem.
No PVC izgatavotās uzlikas margām dod patīkamu un siltu sajūtu, pieskaroties ar roku. Plastmasas krāsu var pieskaņot citiem elementiem kāpņu telpas apdarē, piemēram, pretslīdēšanas spilventiņi uz pakāpieniem, vai grīdlīstes, kas sedz kāpņu un sienas salaiduma vietas.
Uzliku plastmasas profils cieši apņem margas paroceņa metālisko joslu. Kad tas tiek piestiprināts pie paroceņa, tas dod kāpņu telpai pabigtuma sajūtu. Tas ir ļoti praktisks risinājums, jo PVC uzlikas ir viegli saliekt, kas atvieglo uzstādīšanu un ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pabeigt spirālveida kāpņu margas.
Kāpņu margu uzlikas, kas tiek izgatavotas no mīksta polimēra, metāla margu daļām ir obligāta lieta. PVC margu uzlikas nav higroskopiskas, neabsorbē mitrumu, novērš baktēriju izplatīšanos, tāpēc tās plaši izmanto dekorēšanai kāpnēs sabiedriskās ēkās un telpās, piemēram, ieejās uz daudzdzīvokļu mājām, tirdzniecības centriem, veikaliem un slimnīcām. Bez tam uzlikas ražojot tiek tonēta pati PVC masa, un tādēļ nav nepieciešama pārkrāsošana vai remonts, kas ievērojami palielina to mūža ilgumu.

Uzstādīšana tiek veikta bez instrumentiem, jo materiāls ir pietiekami mīksts. Un tikai tad, ja uzlikas uz metāla kāpnēm jāuzstāda ziemā, pietiek rullim uzliet karstu ūdei, vai to uzsildīt ar matu fēnu. Uzlikas uz metāla margās gana cieši turās pašas par sevi, taču ja tās tiek uzstādītas vietās, kur ir ļoti iespējama to noraušana, ieteicams tās pielīmēt pie margām.

priekšrocība:
• ūdens un sala izturīgs
• Plastmasas
• viegli uzstādīt
• aizsargā no pārpūle
• ugunsdroši
• Zemākā cena

Profila izmēri: 40 mm x 4 mm, iepakojumā 30 metri

Citi izmēri ir uz pasūtījumu, kā piemēram: 
40 mm x 6 mm, 40x8 mm, 42x7 mm utt.

Galvenās profilu krāsas ir gaiši pelēka un giši brūna

Izgatavošana krāsas pēc pieprasījuma (ne mazāk kā 200 kg izejvielu)

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.