Kontaktu forma

Stikla šķiedras - lamināta lokšņu materiāls, kas sastāv no diviem vai vairākiem slāņiem, stiklauduma, kas salikti paralēlos slāņos, impregnēti un  zem augsta spiediena sajaukti kopā ar termoreaktīvu polimēru sveķiem. Līdz ar pirmpirkuma mērķi stikla šķiedras principā var iedalīt divās pamatgrupās: elektriskajās un strukturālajās. Stikla šķiedras tiek ražotas lokšņu veidā dažādos lielumos un biezumos. Lokšņu daļu un produktu tālāku apstrādi veic galvenokārt apstrādājot vai apzīmogojot.

Galvenās priekšrocības

Stikla šķiedras - lieliska videi draudzīga kompozītmateriālu plastmasa, ir viena no augstvērtīgākajām dielektriskajām un mehāniskajām īpašībām plastmasu vidū , augsta izturība pret agresīvām vidēm, mitrumu (var izmantot ūdeni), ilgmūžību (praktiski nezaudē savas īpašības, s 20 gadus vai vairāk ). Pašlaik, stikla šķiedras plaši izmanto dažādās nozarēs: radio un elektrotehnikas, aviācijas un raķeštehnikas, kuģubūves, metalurģijas.

Darbības joma un zīmoli

Stiklšķiedra ar Stef, Stef-1, Y-STEF zīmēm pieejams epoksīda sveķuu veidā un ir paredzēta dažādu daļu un produktu ražošanai elektrotehnikā, darbojoties gaisā pie normāla relatīvo mitrumu -60 - + 35 ° C, elektriskajāā strāvā, kas pārsniedz 1000 V un 50 Hz frekvence un lielā mitrumā temperatūras diapazonā no -60 ° C līdz 155 ° C, un spriegumu 1000 V un 50 Hz. STEF zīmols, STEF-1, STEF-U ir augsta mehāniskā izturība, ir ļoti stabilas elektriskās īpašības zem augsta mitruma.S tiklšķiedras STEF-1 atšķiras no STEF ar viendabīgāku un smalkāku iekšējo un virsmas struktūru. Mark STEF-U atšķiras no STEF STEF-1, ar augstāku mehānisko un elektrisko izturību un plašu lokšņu biezumu (no 0,35 mm līdz 100 mm). Mark STT un ST-ETF bāzes sveķu epoksitrifilinojs atšķiras no STEF, STEF-1, STEF- ar iespēja darboties pie augstākām temperatūrām (līdz 180 ° C), un tas nozīmē lielāku mitruma izturību un spēju saglabāt savas īpašības darbībai tropu klimatā. Lietās stikla šķiedras, kas ražotas, balstoties uz fenolsveķiem un ir modificētas ar polivinilbutirālu, kas uzlabota mehāniskās īpašības, un tiek izmantots kā konstrukciju materiāls. To apstrādā ar slīpēšanu, frēzēšanu, urbšanu, un mehānisku spēku (perforēts un štancēti). Mark STEB ir zema uzliesmojamība, tās modifikācija STEB-OP-P izmanto, lai veiktu uz lakas liekamiem rezistoriem un modificētām STEB-op-P - blīvēm un elektronikas platēm. STEF-P - pusvadītāja stikla šķiedras izmanto, lai aiztaisītu statora tinumu hidrauliskajiem ģeneratoriem. STEF-PV - pusvadītāju izmanto, lai aiztaisītu spolēs esošās atverēs ar statoru, augstsprieguma elektrisko mašīnu materiālos.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.