Kontaktu forma

Polipropilēns ir poliolefīnu klases un nepolāro sintētiskā termoplastisko polimēru loceklis. PP ir balta cieta viela, kas rodas polimerizējot propilēnu. Tas notiek pie zemiem un vidējiem spiedieiem metālorganisko katalizatoru klātbūtnē. Propilēna kopolimērus var pagatavot, kopolimerizējot propilēnu un etilēnu. Polipropilēna un propilēna kopolimēri tiek stabilizēti un krāsotai vai nekrāsoti.

Īpašības

PP - plastmasas materiāls, kas ir ļoti izturīgs pret locīšanu un triecieniem. To raksturo arī izturība un labas elektriskās īpašības plašā temperatūras diapazonā. Tām ir laba caurspīdumība un spožums, ir ķīmiski stabils un neplaisā vides ietekmē.

Propilēna polimerizācijas process notiek apstākļos, tuvu tiem, kurus izmanto sintēzējot IPA. Šajā gadījumā, stereoregulārā (izotaktiskā) polipropilēna. Šiem sveķiem ir augsta kušanas temperatūra (175 ° C), un ir viegli kristalizējami. Kristāliskais polipropilēns ir vieglākais no visiem zināmajiem cietajiem polimēriem, kura relatīvais blīvums ir 0,9. PP atšķiras ar cietību un augstu stiepes izturību. Izotaktiskā polipropilēna, pateicoties kristāliskajai struktūrai, saglabā labas mehāniskās īpašības un formu līdz kušanas temperatūrai, tāpēc to var pakļaut parastai sterilizācijai. Polipropilēns ir izturīgāks nekā Polietilēns, bet ir mazāk aukstumizturīgs (trausluma temperatūra no -5 līdz -15 ° C). Šo trūkumu var novērst, izotaktiskā polipropilēna makromolekulā ieviešot etilēnu.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.