Kontaktu forma

Pretvārsts - šāda veida vārstu, kas aizsargā dažādas iekārtas, cauruļvadu, sūkņu un spiedtvertnēm maiņu plūsmas virziena procesa sistēmā, kā arī ierobežo plūsmu šķidrumu no sistēmas, kad daļēja iznīcināšana cauruļvada sadaļā.

Lodveida pretvārsti
Šī vārsta slēgšanas elements ir lode, kura ir nospiesta pret seglu.

Rotējošie pretvārsti
Rotējoša pretvārsta slēgšanas elements ir izveidots vērtnes formā. Ar produkta plūsmu norādītajā virzienā, vērtne ir atvērtā stāvoklī. Plūsmas pretējā virzienā vārsta vērtnes aizspiežās ciet un bloķē kanālu.

Pacelšanās (atsperes) pretvārsts
Pacelšanās kontrolvārstu dizains ir līdzīgs noslēgvārstam. Tikai atsperes vārsts atveras nevis manuāli, bet zem produkta plūsmas spiediena. Tas nozīmē, ka produkta spiediena darbībad laikā vārsts atverās un tad, kad spiediens zūd, atspere piespiež vārstu pie korpusa, novēršot reversu plūsmas virzienu.

Starpatloku pretvārsts ar divām klapēm
Bloķēšanas elements ir divas klapes, kuras ir nostiprināts uz korpusa ass. Kad plūsma iet noteiktā virzienā, vārsts atveras un klapes šajā brīdī ir salocītas. Kad produkta plūsma ir pārtraukta, klapes aizveras.

Diska pretvārsts ar apaļu disku vidū
Diska vārsta slēgšanas elements darbojas kā plakans disks. Darba stāvoklī zem spiediena pats disks, nodrošina brīvu produkta plūsmu, bet pretājā virzienā produkts nevar cirkulēt, jo disks aizveras.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.