Kontaktu forma

CineWALL klāstā ir iekļauta visplašākā vibrācijas izolācijas materiālu izvēle. Ieviešot CineWALL, Farrat ir veikuši jaunus pētījumus, lai pierādītu nodalījumu bāzes izolācijas priekšrocības, lai nodrošinātu, ka tā ir būtiska visa mūsdienu multiplekso kinoteātra dizaina sastāvdaļa.

 

CineWALL MAX

CineWALL MAX ir izcils, izolējot ļoti augstu zemfrekvences vibrāciju, ko izraisa 4DX sēdekļi, kā arī nodrošina visaugstāko izolāciju pret apgrūtinošākajiem blakustrokšņiem, piemēram, no boulinga celiņiem un sporta zālēm.

 

CineWALL PRO

CineWALL PRO ir vispolpulārākā starpsienu izolācijas produkcija Farrat piedāvājumā. CineWALL PRO tiek izmantots vairāk nekā 100 multipleksu kinoteātros visā pasaulē. Tas piedāvā visaugstāko akustiskās izolācijas veiktspējas un cenas attiecību CineWALL diapazonā.

 

CineWALL LITE

Ja nepieciešama īpaši augsta skaņas izolācija, bet sienu masa ir maza, CineWALL LITE ir labākais risinājums vieglām konstrukcijām.

 

CineWALL NEO

Pieejams 5 metrus garos ruļļos, lai atvieglotu ievērojami ātrāku uzstādīšanu, CineWALL NEO piemīt vislabākās skaņas un vibrācijas izolācijas iašības CineWALL produkcijas klāstā.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.