Kontaktu forma

Atloki

Atloku savienojumi ir visizplatītākais savienojumu veids, kā savienot tērauda rūpnieciskos cauruļvadus viens ar otru. Tādējādi var savienot ūdens apgādes sistēmu, galvenās siltumapgādes, gāzes piegādes, naftas un gāzes cauruļvadus. Arī atloku savienojumi tiek izmantoti, lai savienotu cauruļvadus ar ierīcēm un apstrādes tehniku, visbiežāk siltummaiņas. Šajā gadījumā atloku pemetina pie cauruļu galiem, uz kuriem tiek pievesta iekārtas caurule. Izolēts atloks ir savienojums, ko izmanto metāla caurulēs lai  pārtrauktu elektriskās strāvas plūsmu novērstu galvanisko koroziju cauruļvados. Izolēto atloku komplekti satur elektroizolējošas atloku starplikas, izolējošas skrūvju caurules un izolējošas skrūvju paplāksnes, lai novērstu strāvas plūsmu caur skrūvēm.

Flanču savienojumi ir alternatīva metinātam un muftu savienojumiem. Savienojuma hermētiskums tiek panākts, izmantojot gumijas vai ftoroplasta blīves. Var izmantot arī obturatorus - tērauda spraudnis, kas atrodas starp diviem atlokiem.

Atkarībā no funkcionālā mērķa izšķir šādus atloku savienojumu veidus: savienošanai ar caurulēm un noslēgšanas vārstu uzstādīšana (spiediens no 0,1 līdz 20 MPa), kā arī savienošanai ar pāreju un aprīkojuma cauruļvadiem.

Skrūves


Skrūves atloku savienojumiem tiek ražotas ar divām metodēm: Izvirpojot un štancējot. Skrūves var izgatavot ar dažādām stiprības klasēm: 5.8, 8.8, 10.8, 12.9. Jo augstāka ir skrūvju izturības klase, jo tās ir cietākas. Skrūves var izgatavot ar dažādiem pārklājumiem. Vispopulārākais atloku skrūvju pārklājums ir cinkošana. Sešstūra skrūves uz atloku cinkotajiem savienojumiem ir izturīgāki pret koroziju un ilgāk paliek labā stāvoklī. Ja atloku skrūves tiek izmantotas agresīvās vidēs, naftas, gāzes vai dažādu skābju, skrūves tiek izgatavotas no nerūsējošā tērauda.

Mūsu uzņēmums var piedāvāt skrūves atloka savienojumiem no dažādu marku tēraudu, piemēram, tērauda 20, 35, 40x un 09G2S (bultskrūves atloku savienojumiem tērauda, ​​un atloku savienojumu skrūves cinkotas) tērauda 12X18H10T, 14h17n2, 20H13 un 10X17H13M2T (bultskrūves atloku nerūsējošie savienojumi) u.c.

Blīves


Atloku savienojumu blīvējums tieši ietekmē darba spiedienu, kuru var izturēt cauruļvadi ekspluatācijas laikā, kā arī izturību un drošību visā sistēmā. Izvēloties blīvējuma materiāls, ir nepieciešams apsvērt cauruļvadu darba vides īpašības - tā spiediena, temperatūras, koroziju un ķīmisko agresivitāti un atlokplākšņu savienojumu konfigurāciju.

Atkarībā no izgatavošanas materiāla visas atloku blīves tiek iedalītas šādos veidos:

  • Nemetāla (izgatavoti no gumijas, fluoroplastikas, paronīta un azbesta kartona);
  • Tērauds (iedalīts apakšgrupās sadaļas veidā - ovāls un astoņstūrains);
  • Kombinēts veids (no termiski stabilizēta grafīta vai grafīta fluoroplastikas).

Visizplatītākās ir nemetāliskas starplikas no paronīta un gumijas.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.