Kontaktu forma

PEI (poliēterimīds), raksturīgs ar izcilu termisko, mehānisko un elektriskao īpašību kombinācija un zemu uzliesmojamību, padarot to par vispiemērotāko materiālu elektrisko un elektronisko izolatoru, un citu sastāvdaļu, kas prasa augstu izturību augstā temperatūrā, ražošanai.
Ilgtermiņā izturīgs līdz + 170 °. Tam ir augsta izturība pret deformācijām un lielisku izturību. Ugunsdrošs bez antipirēniem, zems dūmu daudzums, kad pakļauts atklātai liesmai, kas ļauj izmantot šo materiālu aviācijā. Viens no ķīmiski izturīgākajiem materiāliem. Galvenās iezīmes: ļoti augsta izturība, augsts stīvums, augsta cietība, augsta izturība pret deformāciju, lieliska siltuma pretestība, zems termiskās izplešanās koeficients, augsta ķīmiskā izturība, augsta atmosfēras izturību, augstu izturību pret gamma stariem un hidrolīzi, pašdzēsošs bez aizsarglīdzekļie,no liesmas, nesadalās dūmgāzēs, ļoti augstu griezes izturību, apstiprināts saskarē ar pārtiku
PEI (Polyetherimide) - amorfs caurspīdīgs polimērs ar konstantu darba temperatūru līdz + 170 ° C PEI ir uzlabotas mehāniskās, elektriskās izolācijas un termiskās īpašības. Raksturīga zema uzliesmojamība un zema dūmošana - atšķirīgās īpašības PII, ņemot vērā to, ka ir biežāk izmantots, lai ražotu elektriskos un elektroniskos izolatorus, saskares sloksnēm, zibensnovadītāju pārsegiem un citviet, kur nepieciešama augsta izturība un stabilitāte augstā temperatūrā. Fizioloģiski inerts (apstiprināts saskarē ar pārtiku). Laba hidrolīzes pretestība un izmēru stabilitāte, ļauj izmantot PEI tikai elektrības, bet arī medicīnas ierīču un analītisko instrumentu ražošanā. PEI ir izturīgs pret augstu enerģijas starojumu. Lielska izmēru stabilitāte, lieliska deformācija un zems termiskās izplešanās koeficients. PEI ir augsta ķīmiskā izturība,izturība pret laikapstākļiem. PII ir ļoti augsta griezes stiprība.

Galvenie raksturlielumi:
- Ļoti augsta siltuma pretestību,
- Augsta pretestība pret novecošanu,
- Laba dimensiju stabilitāte,
- Augsta ķīmiskā izturība,
- Augsts berzes koeficients
- Lieliskas elektriskās izolācijas īpašības,
- Izturība pret UV starojumu un atmosfēras iedarbību,
- Izturība pret radiāciju (gamma, X-ray)
- To var izmantot saskarē ar pārtiku

Struktūra:
Amorfs polimērs.
Maksimālā darba t-ra: 170 ° C
Produkcijas temperatūra: 330 ° C
Tg: 215 ° C
Blīvums: 1,27 g / cm3
Ievērojama ķīmiskā & Šķīdinātāju pretestība
Augsta izturība pret hidrolīzi
Trūkumi:  ja pakļautas karstuma hidraulisko šķidrumu, sabrūk

Saraušanās iesmidzināšanas formēšanas laikā
Tipiski saraušanās par brīvo pakāpes:
garengriezuma: 0.7 -1.1; 1.0 -1.4; 1.1 -1.6%.
šķērsvirziena: 0,6-1,0; 0,8-1,2; 1,0-1,5%.
Piezīme: konkrēta zīmola saraušanās var būtiski atšķirties no šiem paziņojumiem.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.