Kontaktu forma

Vulcan Tefcan® Expanded PTFE blīvējums

Paplašinātā PTFE unikālās materiāla īpašības ļauj veidot izturīgu un elastīgu materiālu, kas ir izturīgs pret gandrīz visām ķimikālijām / kodīgām vielām, un iztur ārkārtēju temperatūru un spiedienu.

Paredzēts ērtākai montāžai, ietaupot izmaksas un laiku, kā arī samazinot aprīkojuma apkalpošanu un dīkstāves, pateicoties tās ilgajam un efektīvajam ekspluatācijas laikam.

 

Materiāla īpašības

Vulcan Tefcan® ir izgatavots no 100% tīra PTFE, kas tiek paplašināts caur unikālu procesu, veidojot konsekventu, ļoti šķiedrainu struktūru. Pēc saspiešanas šķiedras saslēdzas kopā un izveido stipru, vienveidīgu materiālu, kas ir necaurlaidīgs pret gāzēm un šķidrumiem.

Tos saspiež ekstremālas temperatūras, spiediena un korozīvo vielu vidē, kur tradicionālie materiāli tiktu sabojāti. Pat uzstādīšanas laikā materiāls ir neticami izturīgs pret slīdēšanu, staipīšanos un auksto plūsmu - problēmas, kas bieži vien ir saistīts ar citiem blīvējuma materiāliem, it īpaši neapstrādātu vai pildītu PTFE.

Darbojas visā pH diapazonā, izturīgs pret termoapstrādi, nav piesārņojošs un FDA piemērots, tādēļ to var izmantot jebkurā rūpniecībā.

Darbības ierobežojumi

Blīvējuma temperatūra: no -240ºC līdz + 310ºC (-450ºF līdz + 600ºF)
Iekšējais spiediens: no pilna vakuuma līdz 207 bar (3000 psi)
pH vide: no 0 līdz 14 (izņemot sakausējumu metālu un elementāru fluoru)

Robežas ir tikai norādēm. Produkta veiktspēja ir atkarīga arī no cita aprīkojuma materiāla un darbības apstākļiem.

Vairāk informācijas Jūs varat atrast šeit.