Kontaktu forma

DONIT

Populārākais zīmols Eiropā. Materiāls bieži ir gan cietāks, gan blīvāks, turklāt pieejama īpaša sertifikācija un lielāka specifikācija darbam ar bīstamām vielām, jo daudziem materiāliem ir piešķirts visdrošākās klases materiāla kategorija “A”. Zīmolu ražo Slovākijas uzņēmums, kurš galvenokārt piedāvā nestandarta produkciju ar paaugstinātiem tehniskajiem rādītājiem, turklāt ir viens no vadošajiem blīvju un hermētiskumu nodrošinošo produktu ražotājiem Eiropā. Ja iekārtas tehniskajā specifikācijā ir norādīta šī zīmola detaļa vai ir nepieciešams tādu aizvietot, to iespējams pasūtīt un iegādāties ar mūsu uzņēmuma speciālistu palīdzību.

DONIT® TESNIT®

Augstas kvalitātes šķiedru blīvēšanas materiāls, kas sastāv no sintētiskām vai minerālšķiedrām, pildvielām un vulkanizētas gumijas saistvielām. Piemīt dažādas termomehāniskās īpašības un ķīmiskā izturība, izturīgs pie dažādām slodzēm pat visprasīgākajos apstākļos. Starp plašo DONIT® TESNIT® produktu līnijas blīvju lokšņu klāstu jūs varat atrast ideālu materiālu savām vajadzībām.

 

TESNIT® BA-202 - piemērots nelielas temperatūras un zema spiediena vidēs, īpaši ūdensapgādes nozarē. Piemīt labas mehāniskas un blīvējošas īpašības.

Darba temperatūra: + 140 °C (tvaika + 120°C), maksimālā temperatūra + 180 °C.

Maksimālais spiediens: 40 bar

TESNIT® BA-203 - piemērots nelielas temperatūras un zema spiediena vidēs, pārsvarā kuģbūvniecības nozarē. Piemīt labas termiskās pretestības īpašības.

Darba temperatūra: + 200 °C (tvaika + 160°C), maksimālā temperatūra + 250 °C.

Maksimālais spiediens: 50 bar

TESNIT® BA-50 - piemīt laba termiskā un ķīmiskā izturība, kas padara to piemērotu lietošanai plašā pielietojuma diapazonā. TESNIT® BA-50 ir labi piemērots dzeramā ūdens apgādei un kuģbūves nozarē.

Darba temperatūra: + 220 °C (tvaika + 180°C), maksimālā temperatūra + 280 °C.

Maksimālais spiediens: 80 bar

TESNIT® BA-55 - īpaši ražots apsildes sistēmām, kurās izmanto tvaiku vai minerāleļļas, kā arī tas ir piemērots arī citām vidēm. Materiālam ļoti laba termiskā un ķīmiskā izturība.

Darba temperatūra: + 270 °C (tvaika + 230°C), maksimālā temperatūra + 350 °C.

Maksimālais spiediens: 100 bar

TESNIT® BA-U - apvieno ļoti labas termiskās, ķīmiskās un mehāniskās īpašības, kas padara to par universālu blīvējuma materiālu. Tiek plaši izmantots gāzes un dzeramā ūdens apgādes sistēmās.

Darba temperatūra: + 250 °C (tvaika + 200°C), maksimālā temperatūra + 350 °C.

Maksimālais spiediens: 100 bar

TESNIT® BA-CF - piemīt lieliska termiskā un ķīmiskā izturība pret spēcīgām sārmu vielām. Materiāls ir piemērots lietošanai augstās temperatūrās, naftas ķīmijā, kā arī papīra un celulozes rūpniecībā.

Darba temperatūra: + 300 °C (tvaika + 280°C), maksimālā temperatūra + 400 °C.

Maksimālais spiediens: 120 bar

TESNIT® BA-GL - apvieno izcilu termisko un ķīmisko izturību ar izcilām mehāniskām īpašībām, īpaši ar savienojumiem, kur kā fiksācijas elements tiek izmantotas skrūves. Tādējādi ir īpaši piemērots gāzes un tvaika sistēmu savienojumiem, apkures sistēmām, sūkņiem un kompresoriem.

Darba temperatūra: + 350 °C (tvaika + 250°C), maksimālā temperatūra + 440 °C.

Maksimālais spiediens: 120 bar

TESNIT® BA-M piemīt lieliska termiskā pretestība un mehāniskās īpašības, kas ļauj to izmantot ļoti plašā pielietojuma diapazonā, īpaši tvaika padeves, apkures un dzesēšanas sistēmās.

Darba temperatūra: + 350 °C (tvaika + 250°C), maksimālā temperatūra + 440 °C.

Maksimālais spiediens: 120 bar

TESNIT® BA-R - piemīt ļoti labas mehāniskās īpašības (izturība pret augstu iekšējo un virsmas spiedienu). Paredzēts automobiļu un dzinēju ražošanas nozarēs.

Darba temperatūra: + 350 °C , maksimālā temperatūra + 400 °C.

Maksimālais spiediens: 140 bar

TESNIT® BA-REM - piemīt izcilas mehāniskās īpašības (izturība pret augstu iekšējo un virsmas spiedienu), kas padara to piemērotu ļoti prasīgajās tvaika piegādes un kuģu būves nozarēs.

Darba temperatūra: + 370 °C (tvaika + 250°C), maksimālā temperatūra + 460 °C.

Maksimālais spiediens: 150 bar

TESNIT® BA-R300 - izcila dinamiskā un termiskā pretestība. Paredzēts lietošanai augstās temperatūrās, piemēram, kuģu motoros.

Darba temperatūra: + 450 °C, maksimālā temperatūra + 550 °C.

TESNIT® BA-R302 - izcila siltuma pretestība, kā arī izcilas mehāniskās īpašības. Materiāls paredzēts visprasīgākajiem lietojumiem augstās temperatūrās, piemēram, kuģu motoros.

Darba temperatūra: + 600 °C, maksimālā temperatūra + 650 °C.

TESNIT® BA-SOFT - materiāls paredzēts savienojumu blīvēšanai, kur skrūvju fiksācija paredzēta ar nelielu slodzi. Kā arī, tiek izmantots lai kompensētu atloku virsmas nelīdzenumu. Papildus uzlabotām mehāniskām un termiskām īpašībām, piemīt augsta spiedes izturība. To var izmantot minerāleļļu, degvielu, smērvielu, dzesēšanas sistēmu, tvaika, gaisa un daudzu citu sistēmu blīvēšanai.

Darba temperatūra: + 250 °C (tvaika + 200°C), maksimālā temperatūra + 350 °C.

Maksimālais spiediens: 100 bar

DONIT® DONIFLEX®

Elastīgas blīvēšanas materiāla loksnes, kas izgatavotas no grafīta, aramīda šķiedrām, īpaši izvēlētām pildvielām un vulkanizētas gumijas saistvielām. Šis materiāls, ar izcilām siltuma īpašībām un labu ķīmisko izturību pret dažādām vidēm, ir piemēroti plašam pielietojumam.

 

 

DONIFLEX® G-LD - kompozītmateriāls, kas izgatavots uz grafīta un aramīda bāzes un tiek ražots bez organiskiem šķīdinātājiem. Materiāls apvieno grafīta ķīmiskās un termiskās pretestības īpašības ar aramīda stiprumu. Šim, salīdzinoši zema blīvuma materiālam, ir augsta spiedes un slodzes izturība. Materiāls ir ļoti elastīgs, kas ļauj kompensēt nelīdzenu atloka virsmu. Materiālam ir plašs pielietojuma diapazons, īpaši tvaika padevei, ķimikālijām un apkures sistēmām.

DONIFLEX® G-MDkompozītmateriāls, kas izgatavots uz grafīta un aramīda bāzes un tiek ražots bez organiskiem šķīdinātājiem. Materiāls apvieno grafīta ķīmiskās un termiskās pretestības īpašības ar aramīda stiprumu. Šim, vidēja blīvuma materiālam, piemīt laba izturība izmantojot to šaura platuma blīvēs. Tas ir īpaši piemērots tvaika un karstā ūdens apgādei, kā arī katliem un radiatoriem.

DONIFLEX® G-EM - kompozītmateriāls, kas izgatavots uz grafīta un aramīda bāzes un tiek ražots bez organiskiem šķīdinātājiem. Materiāls ir pastiprināts ar cinkota tērauda slāni. Vienmērīgs virsmas spiediena sadalījums nodrošina izcilas termomehāniskās īpašības un ļoti labas blīvēšanas īpašības. Materiāls ir īpaši piemērots naftas ķīmijai, augstās temperatūrās vidēs un atloku blīvēsanai.

DONIFLEX® C ir augsta blīvuma celulozes šķiedras materiāls, ko ražo ekoloģiskos apstākļos, kā arī tiek ražots bez organiskiem šķīdinātājiem. Lieliska izturība un ļoti labas blīvēšanas īpašības, īpaši piemērota eļļas, degvielas, dzesēšanas sistēmās un ūdens apgāde. Materiāls ir maz abrazīvs, kas nodrošina ērtu griešanu, kas var ievērojami ietaupīt ražošans izdevumus.

DONIT® GRAFILIT®

Augstas kvalitātes blīvēšanas loksnes, kuru pamatā ir izvērsts grafīts, pieejamas ar dažādiem nerūsējošā tērauda pastiprinājumiem. Materiāls piemērots plašam pielietojumam, īpaši pie augstām darba temperatūrām un spiediena.

GRAFILIT® SF - uz grafīta bāzes veidots materiāls, kam ir lieliska ķīmiskā un termiskā izturība. Materiāla augsta spiedes pretestību padara to piemērotu ļoti sarežģītiem apstākļiem ķīmijas un naftas ķīmijas rūpniecībā, gāzes apgādē.

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 550 °C.

Maksimālais spiediens:

 • Gāzes - 30 bar
 • Tvaiks - 60 bar
 • Šķidrumi - 100 bar

GRAFILIT® SL - uz grafīta bāzes veidots materiāls ar nerūsējošā tērauda slāni, kas palielina materiāla spiediena izturību. Piemīt lieliska ķīmiskā un termiskā izturība. Materiāla augsta spiedes pretestību padara to piemērotu ļoti sarežģītiem apstākļiem ķīmijas un naftas ķīmijas rūpniecībā.

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 550 °C.

Maksimālais spiediens:

 • Gāzes - 60 bar
 • Tvaiks - 100 bar
 • Šķidrumi - 140 bar

GRAFILIT® SP - uz grafīta bāzes veidots materiāls ar iespiestu nerūsējošā tērauda slāni, tādējādi uzlabojot virsmas slodzi. Materiālam piemīt lieliska ķīmiskā, termiskā un mehāniskā izturība. Tiek plaši izmantots dažādās nozarēs, piemēram, gāzes un tvaika piegādē, ķīmijas un naftas ķīmijas rūpniecībā.

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 550 °C.

Maksimālais spiediens:

 • Gāzes - 60 bar
 • Tvaiks - 130 bar
 • Šķidrumi - 160 bar

GRAFILIT® EM - materiāls uz paplašināta grafīta bāzes ar paplašināta nerūsējošā tērauda slāni, kas ļauj materiālu pielietot augstu darba spiedienu vidēs. Materiāls ir īpaši piemērots naftas ķīmijas rūpniecībā un tvaika piegādei augstās temperatūrās.

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 550 °C.

Maksimālais spiediens:

 • Gāzes - 80 bar
 • Tvaiks - 150 bar
 • Šķidrumi - 180 bar

GRAFILIT® IQ - uz grafīta bāzes veidots kompozītmateriāls, kuram piemīt pretsalipšanas īpašības, padarot to piemērotu lietošanai augstās temperatūrās. Materiālam piemīt uzlabota izturību pret atloku koroziju. Šim materiālam ir uzlabota virsmas slodzes izturība.

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 550 °C.

Maksimālais spiediens: 200 bar

GRAFILIT® MultiForce - paplašināta augstas tīrības pakāpes grafīta blīvēšanas loksne ar vairākiem nerūsējošā tērauda folijas slāņiem. Materīālam ir lieliska ķīmiskā un termiskā pretestība, kā arī augsta spiedes pretestība, kas padara to piemērotu ļoti sarežģītiem apstākļiem ķīmiskās un naftas ķīmijas iekārtās ar karstām un / vai kodīgām vielām. Šis materiāls, pateicoties savām īpašībām, ir perfekts risinājums pielietošanai atomelektrostacijās.

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 550 °C.

Maksimālais spiediens: 250 bar

DONIT® MICALIT®

Filosilikāts ir alumīnija silikāta materiāls ar ļoti augstu siltuma pretestību, ko izmanto izplūdes cauruļu kolektoriem, degļu atlokiem, gāzes turbīnu korpusiem un turbokompresoru atloku blīvēm.

 

 

MICALIT® P satur lielu daudzumu flogopīta filosilikāta pārslu, kas piesūcinātas ar silikona saistvielu un pastiprinātas ar iespiestu nerūsējošā tērauda slāni. Materiālam ir izcilas siltumpretestības, labas ķīmiskās un mehāniskās īpašības, kas padara to piemērotu lietošanai augstas temperatūras un spiediena vidēs. Materiāls ir piemērots automobiļu un tērauda rūpniecību izplūdes sistēmām, gāzes turbīnām, eļļas un gāzes degļiem un krāsnīm. Piemīt arī labas dielektriskās un zemas siltumvadītspējas īpašības.

Maksimālā darba temperatūra: + 950 °C.

Maksimālais spiediens: 40 bar

MICALIT® F satur lielu daudzumu flogopīta vizlas pārslu, kas piesūcinātas ar silikona saistvielu. Materiālam ir izcilas termiskās un labās ķīmiskās īpašības, kas padara to piemērotu augstās temperatūrās automobiļu un tērauda rūpniecību izplūdes sistēmām, gāzes turbīnām, eļļas un gāzes degļiem un krāsnīm. Materiālam piemīt arī labas dielektriskās un zemas siltumvadītspējas īpašības.

Maksimālā darba temperatūra: + 950 °C.

Maksimālais spiediens: 5 bar

DONIT® DONIFLON®

Augstas kvalitātes blīvēšanas materiāla loksnes, kuru pamatā ir paplašināts PTFE un dažādu pildvielu strukturāli uzlaboti ftoroplasta kompozīti. Materiāliem ir izcila ķīmiskā izturība, tāpēc tos var izmantot ar visdažādākajām ķimikālijām.

 

 

DONIFLON® 900E - ePTFE blīvēšanas materiāls, kas izgatavots, karsti izplešot 100% neapstrādātu PTFE, ar fibrilētu izotropisku struktūru. Materiālam piemīt izcila ķīmiskā izturība pret dažādām ķīmiskām vidēm, izņemot izkausētos sārmu metālus. Tās izcilā spiedes pretestība ļauj ļoti labi pielāgoties spiedienjutīgiem keramikas, stikla vai plastmasas cauruļu savienojumiem. Materiāls ir ieteicams farmācijas un pārtikas rūpniecībā.

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 260 °C.

Maksimālais spiediens: 200 bar

DONIFLON® 2010 - paplašināta PTFE blīvēšana materiāla loksne, kas piepildīta ar stikla mikropērlītēm. Materiālam piemīt izcila ķīmiskā izturība pret dažādām ķīmiskām vidēm, tāpat kā DONIFLON® 900E, izņemot fluorūdeņražskābi. Šim materiālam ir uzlabota stiepes pretestība, salīdzinājumā ar vienkāršu PTFE materiālu. Tās augstā spiedes pretestība ļauj ļoti labi pielāgoties keramikas, stikla un plastmasas cauruļu vai nevienmērīgu atloku spiedienjutīgiem savienojumiem. Materiāls ir ieteicams farmācijas un pārtikas rūpniecības nozarē.

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 260 °C.

Maksimālais spiediens: 60 bar

DONIFLON® 2020 - ePTFE blīvēšanas materiāla loksne, kas piepildīta ar silīcija dioksīdu. Materiālam ir izcila ķīmiskā izturība pret dažādiem materiāliem, tāpat kā DONIFLON® 900E, ieteicams neorganiskām skābēm visās koncentrācijās, izņemot fluorūdeņražskābi. Šim materiālam ir uzlabota stiepes pretestība salīdzinājumā ar vienkāršu PTFE materiālu. Materiāls ir ieteicams farmācijas un pārtikas rūpniecības nozarēs, kā arī SDG un kriogēniem.

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 260 °C.

Maksimālais spiediens: 80 bar

DONIFLON® 2030 - paplašinata PTFE blīvēšanas materiāla loksne, kas piepildīta ar bārija sulfātu. Materiālam ir izcila ķīmiskā izturība pret dažādām ķīmiskām vidēm, īpaši ieteicams stipriem sārmu šķīdumiem mērenā temperatūrā un fluorūdeņražskābei (līdz 48%)Šim materiālam ir uzlabota stiepes pretestība salīdzinājumā ar vienkāršu PTFE materiālu.

Darba temperatūra: no - 200 °C līdz + 260 °C.

Maksimālais spiediens: 80 bar

 

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.