Kontaktu forma

Zīmola “STORZ” uzgaļi

Pirmo reizi šie simetriskie uzgaļi tika radīti jau 1882. gadā Šveicē. Uzgaļu nosaukums nes sava radītāja Gvido Storza vārdu. Eiropā šie uzgaļi tiek izmantoti ugunsdzēsības šļūtenēm un iekārtām, tāpēc tos sauc arī par ugunsdzēsības uzgaļiem vai ugunsdzēsības šļūteņu uzgaļiem. Mūsdienās tos plaši izmanto ne tikai uguns aizsardzības sistēmās, bet arī vispārējā ražošanā šķidrumu un sausu un irdenu vielu sūknēšanai gan ķīmiskajā un pārtikas ražošanā, gan lauksaimniecībā, būvniecībā, apūdeņošanas sistēmās un notekūdeņu pārvietošanai.

Abas uzgaļa detaļas ir identiskas, vienā no tām ir ievietota gumijas blīve. Parasti viena no uzgaļa detaļām ir pievienota hidrantam un šļūtenes uzgali var pievienot pie tās ļoti ātri – vienkārši pagriežot uz vienu pusi pa ceturtdaļu, kas ir šī uzgaļa lielākā priekšrocība. Vēl kāda svarīga šo savienojumu iezīme – tā ir neierobežota plūsma pie augsta spiediena un noturība pret piesārņojumu un ārējiem bojājumiem.

Spiediena izturība: daži no uzgaļiem iztur tikai zemu spiedienu – līdz 6 bāriem, bet augstas kvalitātes kaltie uzgaļi iztur līdz pat 16 bāriem.

Darba šķidrumi: izmanto netoksisku šķidrumu liešanai, kā arī ierobežoti darbam ar eļļām un smērvielām.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.