Kontaktu forma

Sausie savienojumi (ražotājs Manntek)

Ļoti toksiski šķidrumi, tādi kā skābes un sārmi, un citas cilvēka dzīvībai bīstamās ķīmiskās vielas, pieprasa ievērot ļoti stingru drošību pret iespējamo noplūdi. Dažreiz pat niecīga pilīte cilvēka ķermenim var nodarīt nopietnu bojājumu. Šādā gadījumā risinājums ir sausais savienojumu veids, kas maksimālu novērš noplūdes iespējamību. Ja šļūtene tiek atvienota no ierastajiem savienojumiem, tad pagriežot uz leju no tās iztecēs šķidruma pārpalikums. Sausai savienojums šādu iespēju novērš, jo abos savienojuma galos atrodas nosedzoši vārstuļi, kas automātiski nobloķē šķidruma plūsmu, ja savienojums tiek pārrauts.

Šis ir ātrs un drošs savienojums – abas detaļas tiek savienotas un nedaudz pagrieztas, kas ļauj abām daļām savā starpā saķerties, vienlaicīgi katrai atverot otras vārstuli. Atvienojot savienojumu, vārstulis atkal noslēdzas.

Šāda tipa savienojumi tiek izmantoti dažādās vietās, arī uzpildot lidmašīnas. Degvielas šļūtene tiek pievienota pie bākas, nodrošinot degvielas padevi, bet to atvienojot, abas savienojuma vietas automātiski noslēdzas, neļaujot notikt degvielas noplūdei.

Šādus savienojumus parasti izmanto:

 • Ja šķidrumam ir augsta vērtība,
 • Ja noplūdes gadījumā nepieciešama dārga vides aizsargājoša attīrīšana,
 • Ja atkārtota uzpilde vai šķidruma utilizācija ir pārāk dārga,
 • Ja šķidrums ir videi bīstams,
 • Ja šķidrums ir bīstams cilvēka veselībai vai dzīvībai,
 • Ja ir nejaušas izšļakstīšanās vai šķidruma zaudējuma iespējamība.

Spiediena izturība: līdz pat 38 bāriem

Darba šķidrumi: jebkuri toksiski un veselībai bīstami šķidrumi.

 

Paredzēti, lai savienotu šļūteni ar rezervuāru un pilnībā izvairītos no noplūdes savienošanas un atvienošanas procesā, jo abi elementi(rezervuārs un šļūtene) automātiski noslēdzas ar speciālu vārstu.

Mann Tek savienojumi ražoti Zviedrijā. Tie ir ražoti saskaņā ar starptautisko standartu STANAG 3756, pilnībā savstarpēji aizstājami un ir saderīgs ar savienojumiem TODO-Matic, Emco Weaton Avery Hardoll, TODO.

Kopš 2011 gada uzņēmums TMS ir Baltijas biznesa partneris uzņēmumam Mann Tek. Šos augstās kvalitātes savienojumus Jūsu uzņēmums saņems tieši no ražotāja par Jums izdevīgu cenu. Saistībā ar mūsu uzņēmuma lielo pieredzi, mūsu darbiniekiem ir pieejama visa tehniskā dokumentācija, tādēļ, ja Jums rodas kādi jautājumi, sazinaties ar mūsu menedžeriem.

Sausie kontaktligzdas savienojumi Mann Tek izmantojami tādās jomās, kā transporta šķidrumu, gāzu produktiem, ja noplūde var būt dārga un kaitīga.
Mann Tek savienojumiem ir sertifikāti GOST-R.
Atvienot - Pagriezt un vilkt - atvienojot nav noplūde!
Savienošanai - pagriezt un stumt - savienojot, kopējo galvu.

Šie savienojumi īpaši nepieciešami lai nerastos nekāda noplūde, ja Jūsu produkti ir:

 • dārgi
 • ja noplūdes gadījumā attīrīšana izmaksā dārgi
 • ir dārgi pārstrādej vai utilizācijai
 • bīstami apkārtējai videi
 • var būt bīstami veselībai

Sausie savienojumi (DDCouplings Dry Disconnect Couplings) tiek izmantoti tintes, līmes, taukskābju, farmācijas pārstāvjiem, šķidro ziepju, naftas produktu, ķīmisko vielu, lauksaimniecības ķimikāliju un plašu specifisku un kodīgu skābju ražošanai.

Sausie gaisa savienojumi - DACouplings Dry aviation coplings ir paredzēti izmantošanai lidmašīnām ar maksimālo darba spiedienu 10 bar (150 psi). Darba temperatūrās no -38 ° C līdz +60 ° C Tomēr, kad izmanto īpašo zemas temperatūras blīvējumu var lietot temperatūrā līdz -55 ° C. Šie savienojumi nav paradzēti uzpildei zem spārna.

Visi savienojumi var tikt izmantoti priekšejajai vai pakaļējajai iekraušanai. Šie savienojumi ir ražoti saskaņā ar starptautiskajiem standartiem: ISO 45, MS24484, NATO STANAG 3105, British Aerospace specifikācija 2C14.
Savienojumi ir izgatavoti no augstas stiprības alumīnija vai nerūsējošā tērauda.

Kādi ir ieguvumi no sausajiem gaisa savienojumiem?
• Pievienojot un atvienojot degvielas caurules izslēdz produkta noplūdes iespēju
• Samaziniet noplūdes un bīstamo ietekmi no kaitīgajām gāzēm un šķidrumiem uz vidi
• Viegli izmantot - ietaupa laiku
• Uzticams un viegli uzturēt un remontēt, kas saglabā savu ieguldījumu
• Savienojumi ir izgatavoti saskaņā ar ražošanas standartiem Mann Tek DACouplings saderīgs ar pašreizējo aviācijas savienojumu, kas ražoti saskaņā ar STANAG 3105
• Eiropas direktīvām PED un ATEX un starptautiskajām prasībām ADR apstiprināts.

Atraujamie savienojumi (sakabes), izslēdz noplūdi, ar trosi avārijas atslēgšanai - Industrial Safety Break-away Coupling, paredzēts, lai novērstu kravas šļūteņu plīsumu kravas noplūdes avārijas (negaidīti kuģa atiešanas laikā, ja attālums lielāks par garumu kabeli avārijas atdalīšana). Noteiktā attālumā trose nostrādā, savienojums atdalas un savienojumi hermētiski noslēdzas liedzot škidrumam iztecēt. 
Materiāli: alumīnijs, misiņš, nerūsējošais tērauds.
Izmēri: no 1 līdz 4 ", PN16.
Savienojumi: iekšējais savienojums

Jūs varat iegādāties Mann Tek blīvējumus jebkadam mērķim.

Jebkādu jautājumu gadījumā sazinaties ar mūsu menedžeriem.

Lejuplādēt katalogu

Sausie savienotaji