Kontaktu forma

Viton tiek plaši izmantots, ka materiāls blīvju ražošanai, jo īpaši O-gredzeniem. Viton ir izturīgs bret benzīnu, eļļām un citiem agresīviem šķidrumiem.


Viton® - preču zīme, kas pieder DuPont. Pazīstams arī kā Viton FPM un FKM: FMF - saskaņā ar Starptautiskās standartizācijas organizācijas (ISO), un FKM - saskaņā ar apzīmējumu, ko izmanto Amerikas sabiedrība materiālu testēšanā (ASTM).

Viton, tiek plaši lietots kā materiāls kompresoriem īpaši labai blīvēšanai savienojumos ar O-Ring.

Ja izmantojamai iekārtai ir paredzēts izmantot Viton veida blīvējumus, tad to parasti apzīmē ar burtu «V».

Daži ražotāji Viton apstrādā ar teflonu labākai šķidruma noturībai. Ražotāji parasti izvēlas netaupīt un izvēlas tieši Viton blīves.

 

FPM / FKM / Viton (fluor gumija) ir augsta ķīmiskā izturība, un izturība pret augstām temperatūrām, ir izcilas mehāniskās un fizikālās īpašības.Fluora gumijas kompozīcijas saturs nodrošina materiāla ugunsdrošību. Fluora elastomēri ir gāzes caurlaidīgi un minimāla svara zudums, ja darbojas vakuumā.

Izturīga pret:

Degvielu, novecošanos, agresīvām ķīmiskām vielām, minerāleļļām un smērēm, silikona eļļām un taukiem, eļļām ar sēru un smaržu eļļām, hidraulisko šķidrumu, bioloģisko sadalīšanos, ozonu, alifātiskajiem ogļūdeņražiem (propāns, butāns, benzīna), aromātiskajiem ogļūdeņražiem (benzols, toluols) hlorēšanu ogļūdeņražu UV.

Nav izturīgs pret:

Ēteri, bremžu šķidrumu glikola bāzes organiskām skābēm, piemēram skudrskābi, Flux skābēm hlorasulfātu skābēm, ketoniem (acetonu, acetophenone), tvaiku, amonjaku, amīniem, polāriem šķīdinātājiem (acetonu, metiletilketonu, dioksānu).

Darbības temperatūras diapazons: -20 ° C līdz + 200 ° C, īslaicīgi iztur karstumu līdz + 230 ° C

Paturiet prātā, ka tad, kad temperatūra pieaug no fluorelastomēriem virs + 300 ° C sāk attīstīties toksiskas gāzes un tvaiki, un pat pēc atdzesēšanas, šie materiāli nav droši.

Galvenais pielietojums - O-gredzeni (O-Rings)

O-gredzeni tiek izmantoti vairākās jomās, gan kā blīvēšanas elementiem, kā arī elementiem aktivizēšanas aizvari hidraulikas. Tādējādi, apļveida gredzenus (O-Ring) izmanto visās nozarēs, tostarp aviācijas, autobūves un vispārējām mašīnbūves nozarēs.

Klientu priekšrocības

TMS uzņēmums piedāvā plašu elastomēra materiālu standarta un īpašas lietojumprogrammas, kas ļauj izmantot apļveida gredzenus (O-rings), lai aiztaisītu praktiski visu šķidrā un gāzveida savienojumus.

O-gredzeni tiek gatavoti uz materiālu EPDM, FKM, NBR, HNBR bāzēm.

  Mēs varam piedāvāt jebkāda izmēra O-Gredzenus - collu un metrisko standart uz pasūtījumu, jebkura lieluma, gan lieli diametri, ko ražo, izmantojot tehnoloģiju Fleximold ™.

Mēs esam gatavi piedāvāt Jums šādus produktus no Viton materiāla pēc pasūtījuma: blīves, blīvslēgi, vibrācijas slāpētāji, deformācijas šuves blīves, taisnstūra gredzeni, diafragmas, cepures, karstumizturīga kabeļi un plates.

Šodien, O-gredzenus (O-Ring) visbiežāk izmanto sakarā ar zemo izmaksu ražošanas lokalizācijas un lietošanas ērtumu.

 

Ja rodas jebādi jautājumi sazinaties ar mūsu pārošanas komandu.