Kontaktu forma

Mēs uzņēmums “TMS” piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu, lai izgatavotu kompensatoru tieši Jūsu uzņēmumam. Atkarībā no Jūsu tehniskās specifikācijas un vēlmēm mēs esam gatavi izgatavot šo produktu individuāli tieši Jums!  Izmantojot īpašu programmatūru, mēs varam īsā laikā aprēķināt visas galvenās īpašības. Pat pirms produkta izgatavošanas mēs jau iepriekš zinam, projektējamā produkta svaru, montāžas garumu, maksimālo spiedienu, temperatūru, darba ciklu skaitu un citus nemazāk svarīģus rādītājus!

Ņemot vērā no klienta saņemtos datus, izstrādājumu var izgatavot no viena slāņa vai daudzslāņu materiāla, kas aprīkots ar attiecīgo noslēgarmatūru (aizbīdņi, ventīļi utt.), termoapvalkiem, ārējo vai iekšejo aizsardzību, kustības ierobežotājiem un citu specifiku attiecīgi Jūsu prasībām.

Kompensators ir ierīce, kas ļauj uztvert un kompensēt kustības, spiediena, temperatūras deformācijas un vibrācijas ietiekmi uz cauruļvadu. Kompensatoru izmantošana dažādu veidu ierīcēs ir saistīta ar vajadzību izvairīties, stabilizēt vai samazināt nevēlamo faktoru rašanos, kas rodas apkārtējās vides ietekmes vai pašas ierīces darbības dēļ.

Kompensatoru izmantošana rada drošu un kvalitatīvu cauruļvadu aizsardzību pret stacionārām un dinamiskām slodzēm, kas rodas deformācijas, vibrācijas un hidrotriecienu rezultātā.

Galvenā kompensatoru izmantošanas vieta ir cauruļvadu sistēmas ar šķidrumu vai gazes veida produktiem, kur darbojas pie dažāda spiediena un temperatūrām režīmiem līdz pat +850°C. Kompensatora galvenais elements ir gofra jeb silfons - elastīga gofrēta metāla daļa. Projektējot kompesatorus, tos var iedalīt vairākās grupās, kā piemēram ar ietekmi garenvirziena (aksiāli), šķērseniskās (nobīdes) un leņķa (locīšanās uz dažādām pusēm). Šie izstrādājumi var izstiepties, sarauties, deformities uz sāniem ar būtiskām nobīdēm (līdz desmitiem centimetru un grādu), vienlaikus saglabājot hermētiskumu. Silfonu deformācijas veidu ekspluatācijas laikā nosaka kompensatora konstrukcija.

Izmēri

No DN15 līdz  DN4000

Darba temperatūra

-273°С.....+850°С

Darba spiediens, Bar

No 0,5 Bar līdz 100 Bar

 

Elastīgais kompensators ir ražots izmantojot vairākus plānus nerūsējošā tērauda slāņus kurus presē ar hidraulisko vai parasto presi. Kompensatori novērš augsta spiediena un vibrācijas deformāciju.

Pielietojums:

 • lai kompensētu termiskās izplešanās cauruļvadā
 • lai nebojātu trubas cauruļvadu deformācijas gadījumā
 • lai līdzsvarotu nevienmērības cauruļvadā
 • lai savienotu cauruļvadu ar dažādām iekārtām (sūkņi, turbīnas, kompresori, dzinēji u.c)
 • lai samazinātu vibrāciju un blīvētu cauruļvadu

Priekšrocības:

 • uzticams lietošanā
 • ilgmūžība
 • viegla montāža
 • nav nepieciečamas apkopes
 • daudzpusējs pielietojums
 • iespējams izgatavot pēc individuāla pasūtījuma

Daļa no ražošanas darbiem un papildinājumiem tiek veikta uzstādīšanas vietā vai uzņēmuma "TMS" servisa centrā.

Augstas kvalitātes kompensatoru ražošanai ir nepieciešama plaša pieredze, profesionāls personāls lai varētu izrēķināt un uzprojektēt piemērotāko detaļu jebkuram gadījumam. Ne mazāk svarīgi ir izejmateriāli, robotu metināšanas ierīces un uzraudzības sistēma ar rentgena stariem.

Ņemot vērā mūsu pieredzi, uzņēmums TMS piedāvā iegādāties šos produktus ar īsu piegādes termiņu pēc pasūtījuma no mūsu Eiropas partneriem, kuru produkcija atbilst visiem Eiropas standartiem.

Uzņēmuma TMS speciālisti piegādās produkciju un atbalstīs uzstādīšanā, lai produkts atbilstu visām Jūsu prasībām.