Kontaktu forma

Ftoroplasta kompensatori

Parasti tiek izmantoti, ja darbs norit ar īpaši agresīvu ķīmiju vai ķīmiski bīstamā vidē, lai kompensētu temperatūras, vibrācijas un vibrācijas palielināšanos, kā arī hidrauliskos triecienus, kas rodas, transportējot tādas ķīmiski bīstamas vielas kā augstas koncentrācijas skābes, sārmi un šķīdinātāji.

Ftoroplasts ir unikāls, sintētisks materiāls, kas ar savām ķīmiskajām īpašībām pārspēj daudzus citus tādus materiālus kā cēlmetāli, emaljas, speciālie tēraudi u.c. Kompensatorus no šāda materiāla var stiprināt ar īpašiem oglekļa tērauda vai nerūsējošā tērauda gredzeniem.

Parasti tiek izmantoti ķīmijas, pārtikas un farmācijas rūpniecībā.

Pieejami izmēri: plašs diapazons, pēc pieprasījuma

Darba temperatūra: no -269°С līdz +260°С, turklāt augšējā robeža attiecas tikai uz mehāniskajiem parametriem, jo ķīmiskā noturība nezūd arī pie augstām temperatūrām.  

Darba spiediens: atkarībā no darba temperatūras, parasti līdz pat 20 bāriem.

LIETDERĪGUMS:

  • laba savienojamība,
  • ļoti augsta ķīmiskā un temperatūras pretestība,
  • viegli attīrās.

PRIEKŠROCĪBAS:

  • nezaudē savas īpašības pat augstās temperatūrās,
  • zems berzes koeficients, kas gandrīz nav atkarīgs no temperatūras,
  • ūdeni atgrūdošs un inerts materiāls,
  • ļoti augsta ķīmiskā un temperatūras pretestība,
  • noturība pret koroziju,
  • mazs svars.

Šāda tipa kompensatoru izgatavošana prasa augsta līmeņa speciālistus, pie augstām temperatūrām slikti izturēs sārmu metālus, amonjaka šķīdumus, trifluorīda hloru un fluoru.

 

Lai ražotu ftoroplasta kompensatorus ir nepieciešama liela pieredze un augsti kvalificēts personāls, kas spēj aprēķināt un projektēt gatavo produktu, kas ir vispiemērotākais attiecīgam gadījumam.
Ņemot vērā mūsu pieredzi un visu iepriekš minēto, TMS piedāvā projektēt šos kompensatorus tieši Jūsu vajadzībām un Jūsu darba apstākļiem. Visi šie izstrādājumi tiek ražoti Eiropas rūpnīcās pie mūsu sadarbības partneriem. Produkcija atbilst visām Eiropas normām un standartiem.


TMS speciālisti piedāvā aprēķināt kompensatoru piegādi Jūsu uzņēmumam, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un prasības.

Mēs piedāvājam aprēķinās un izgatavot ftoroplasta, nerūsējošā tērauda, gumijas vai tekstila kompensatorus, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un prasības.