Kontaktu forma

 

Ftoroplasts / PTFE / Teflons / Politetrafluoretilēns

Ftoroplasta kompensatori ir izstrādāti, lai kompensētu temperatūras paplašināšanos, vibrācijas, spiediena un hidraulisko triecienu cauruļvados, kuros transportē šķidrus agresīvus līdzekļus (augstu koncentrāciju skābēs un sārmus).

Ftoroplasts ir unikāls, sintētisks materiāls. Ftoroplasts pēc savām ķīmiskajām īpašībām pārspēj daudzus citus materiālus, kā cēlmetāli, emaljas, speciālie tēraudi un citi materiāli. Pat pie augstām temperatūrām šim materiālam ir augsta ķīmiskā izturība pat pret skābēm, sārmiem, šķīdinātājiem un citām vielām. PTFE - ftoroplastu ietekmē tikai sārmu metāli, to šķīdumi amonjakā, trifluorīda hlors un elementārs fluors augstā temperatūrā. Ftoroplastam ir zems, gandrīz neatkarīgs no temperatūras zems berzes koeficients, tas ir hidrofobs un inerts materiāls. Ftoroplasta darba temperatūra ir no -269° С līdz +260° С, un augšējā robeža +260° C attiecas tikai uz fiziski mehāniskiem parametriem, bet nezūd ķīmiskās noturības īpašības. Sildot PTFE materiālu virs temperatūras +327° C, tas sāk kust, bet polimērs nepaliek viskozā stāvoklī līdz temperatūrai +415° C.

Lai ražotu ftoroplasta kompensatorus ir nepieciešama liela pieredze un augsti kvalificēts personāls, kas spēj aprēķināt un projektēt gatavo produktu, kas ir vispiemērotākais attiecīgam gadījumam.
Ņemot vērā mūsu pieredzi un visu iepriekš minēto, TMS piedāvā projektēt šos kompensatorus tieši Jūsu vajadzībām un Jūsu darba apstākļiem. Visi šie izstrādājumi tiek ražoti Eiropas rūpnīcās pie mūsu sadarbības partneriem. Produkcija atbilst visām Eiropas normām un standartiem.


TMS speciālisti piedāvā aprēķināt kompensatoru piegādi Jūsu uzņēmumam, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un prasības.

Mēs piedāvājam aprēķinās un izgatavot ftoroplasta, nerūsējošā tērauda, gumijas vai tekstila kompensatorus, ņemot vērā visas Jūsu vēlmes un prasības.