Kontaktu forma

EPTFE lente ir jaunākais sasniegums šajā jomā, blīvējuma materiāli no elastīga PTFE. Lai vienkāršotu uzstādīšanu, lentei ir pašlīmējošās slānis.

LENTA AR PAŠLĪMĒJOŠO SLĀNI NO ELASTĪGA PTFE

EPTFE lente izgatavota no tīra elastīga PTFE ar mikroporu struktūru un šķiedrām. Atkarībā no pielietojuma, tiek piedāvātas apaļas un taisnstūrveida lentes. Lai vienkāršotu uzstādīšanu, lentēm ir līmes slānis.

Lentes var izmantot vietās kur visa slodze balstas uz blīvējuma materiālu. Piemēram, caurules, ventilatori, gaisa kondicionieri, sūkņi.

PARAMETRI:

pH: No 0 līdz 14

Temperatūra: no -240 ° C līdz + 270 ° C, īslaicīgi līdz + 315 ° C

Elastīga pašlīmejošā lenta (termiski paplašināta) PTFE. Šis ir viens no labākajiem, kvalitatīvākajiem, ērtākajiem un lētakajiem blīvēšanas veidiem uz doto brīdi.

Šis produkts tiek ražots termiski to apstrādājot formējot to no 100% neapstrādātas politetrafluoretilēna (PTFE).

Lenta paredzēta jebkadu kustīgu elementu noblīvēšanai, piemēram noslēdzošajām lūkām, kā arī cauruļvadu savienojumos, ventilācijai, hidrauliskajos rezervuāros un pneimatiskajām iekārtām.

ePTFE lenta ir lieliski paredzēta nelīdzeniem vai bojātiem savienojumiem, kā arī ar to ļoti ērti strādāt.

PTFE lentas pašlīmējošais slānis ir pārklāts ar karstumizturīgu līmi, kas nodrošina iespēju to uzstādīt vietās kur citus materiālus nav iespējams izmantot. Elastīgā PTFE lenta dod iespēju to izmantot turbīnām un citiem lieliem savienojumiem praktiski bez ierobežojumiem.

PTFE elastīgo lentu ir ļoti viegli izmantot, to ir viegli piegriezt un piemērot jebkurai vietai, kas to padara ekonomiski izdevīgu. Strādājot ar elastīgo PTFE lentu Jūs darbus pie attiecīga mezgla paveiksiet ātrāk.

Elastīgās politetrafluoretilēna lentas piemērošana Jūsu vajadzībam, atbrīvos Jūs no dārgāku gatavo lokšņu materiāla blīvju iegādes un Jums nebūs jauztur noliktava ar gatavajām blīvēm.

PTFE lenta var tikt izmantota agresīvo ķīmisko vielu vidē, izņemot metāla sārmu un fluora.

Tajā pat laikā PTFE lenta lieliski der uz metāla, stikla, plastmasas, keramikas un citām virsmām.

Darba vide:

Jebkkāda ķīmiska vide ar agresīviem šķidrumiem un gāzēm līdz pH 0-14

PTFE lente nav pakļauta agresīvas vides iedarbībai, tai skaitā izmantojams ar ļoti stiprām skābēm, sārmiem un šķīdinātājiem. Tapec var darboties vidē ar stipru oksidētāju, kā slāpekļskābe, hlora dioksīdu, sērskābi, augstas koncentrācijas (Oleum) un citiem, izņemot kausētus sārmu metālus un elementāru fluoru.

Šis produkts ir mūsu noliktavā Rīgā.

Sīkākas intereses gadījumā sazinieties ar mūsu menedžeri.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.