Kontaktu forma

Sākot ar 2017. gadu  "Tehnisko Materiālu Sagāde" (TMS) ir kļuvusi par oficiālo pārstāvi Anglijas kompozītmateriālu šļūteņu ražotāja Novaflex Baltijā un visās NVS valstīs!

Uzņēmums Novaflex jau daudzus gadus nodarbojas ar industriālo šļūteņu ražošanu. Sākumā Novaflex savu produkciju lielākoties realizēja Ziemeļamerikas tirgū, kur arī līdz šim brīdim ir tirgus līderis. Izaugsmes procesā tika atvērta rūpnīca Anglijā (Līverpūles apkaimē), kur pēc pašu radītas tehnaloģijas tiek ražotas kompozīta šļūtenes. Uzņēmums Novaflex piedāvā visus populāros izmērus kompozīta šļūtenēm no augstākās kvalitātes sākot ar izmēru DN 25 līdz DN 200, ražojot šīs šļūtenes ruļļos līdz 40 metriem, diametru DN 250 ar garumu līdz 15 metriem. Novaflex ražotne ir aprīkota ar jaunāko aprīkojumu un ražošanas process atbilst augstākajiem pasaules standartiem. Jau šodien Novaflex šļūtenes ir atradušas savus klientus Kanādā, Eiropā, Baltijā, Krievijā un tuvajos austrumos. Atšķirībā no konkurentiem Novaflex ražotāji populāros kompozīta šļūteņu izmērus un tipus tur savā noliktavā, kas ļauj piegādāt vajadzīgos apjomus tikai dažu dienu laikā no pasūtīšanas brīža.

Tāpat Novaflex pedāvā modificēt savu preci, kā piemēram:

 • izvēlēties šļūtenei savu krāsu
 • izvietot uz šļūtenēm savu nosaukumu vai marķējumu
 • izvietot uz šļūtenēm savu logotipu

 Visi šie plusi kopā ar augstas kvalitātes produktiem un sertifikātiem ir izgatavoti Eiropā ar pievilcīgu cenu politiku!

Mūsu uzņēmums TMS nodarbojas ar kompozīta šļūteņu tirzniecību, projektēšanu, komplektēšanu un appresēšanas Latvijā, mūsu servisa centrā: Rāmuļu ielā 23, Rīga.

 

Mēs piedāvājam un nodrošinam kompozīta šļūteņu pilnu servisu Rīgā!

Mūsu pakalpojumi:

 • Šļūteņu izgatavošanu pēc Jūsu vajadzībām
 • Remonts - jau esošām šļūtenēm / remontējam arī citu ražotāju šļūtenes
 • Šļūteņu hidrostatiskā pārbaude / Testēšana – esam saņēmuši “Latvijas jūras administrācijas” akreditāciju un sertifikātu, lai veiktu šos darbus un izsniegtu atbilstošu sertifikātu.
 • Šļūteņu un atloku elektrovadītspējas pārbaude
 • Konsultācija un projektēšana

Mums - TMS ir savs aprīkojums, vajadzīgās zināšanas un pieredze, kā arī atļauja veikt ikgadējo hidrostatisko pārbaudi šļūtenēm, kā uz vietas mūsu servisa centrā, tā arī izbraucot pie klienta objektā. Dotā procedūra tiek veikta saskaņā ar Novaflex tehnoloģiju un izsniegto "Latvijas Jūras Administrācijas" atļauju. 

Kompozīta šļūtenes ir paredzētas, gan spiedienam, gan sūkšanai. Tās ir jaunās paaudzes šļūtenes, kuras ir vieglas un ļoti elastīgas ar speciālu uzbūvi, kura sastāv no vairākiem slāņiem. Pielietojas pārsvarā industriālajā aprīkojumā, lai iekrautu vai izkrautu šķidros produktus no auto cisternām, dzelzceļa cisternām un tankkuģiem.

Kompozīta šļūtenei ir specifiska konstrukcija, kura sastāv no sekojošiem elementiem:

 • Ieksējā spirāle – var tikt izmantots cinkots tērauds, nerūsējošais tērauds, tērauds, kurš ir pārklāts ar polipropilēnu un vieglā versija ar alumīnija spirāli, kurai ir mazāks svars.
 • Iekšējie slāņi – atkarīgs no šļūtenes tipa un nozīmes var tikt izmantots polipropilēns, teflons, poliamīds, poliesters un plēve.
 • Ārējais aizsagslānis – atkarīgs no šļūtenes tipa un nozīmes var tikt izmantots poliesters, poliamīds, kā arī uguns droši materiāli, kuri ir noturīgi pret atklātu uguns liesmu.
 • Ārējā spirāle – nerūsējošais tērauds vai cinkots tērauds – ārējā spirāle satur visus slāņus kopā kā vienu veselu.

Pateicoties šīm konstrukcijas īpašībām kompozīta šļūtenēm ir daudz labākas īpašības salīdzinot ar analogiem - gumijas vai metāla šļūtenēm, kā piemēram: 

 • Ilgmūžība – kalpošanas laiks 5 gadi un vairāk
 • Mazāks svars
 • Ļoti lokana pat pie ļoti zemām temperatūrām
 • Augsta izturība pret naftas un ķīmijas produktiem 

Kompozīta šļūtenes atbilst augstākajiem pasaules standartiem. Drošības faktors ir 4:1 no maksimāli paredzētā darba spiediena. Piemēram šļūtene ar darba spiedienu 14 Bar drošības koeficients ir 4:1, kas nozīmē, ka kritiskais moments ir tikai pie 56 Bar liela spiediena. Elektrības caurlaidību nodrošina savienojumi, kuri savienoti kopā ar iekšejo un ārējo spirāli. Kompozīta šļūtenes tiek pārbaudītas dažādās gatavības stadijās, kontolējot garumu pirms testēšanas, testa laikā un pēc testēšanas, tas pats tiek veikts ar elektrovadītspējas testēšanu.

Kompozīt šļūtenes tiek iedalītas šādās kategorijās:

 1. Šļūtenes naftas produktiem - visbiežāk izmantotās šļūtenes tips: Uni-Oil GG, Uni-Zene GG
 2. Šļūtenes ķīmijas produktiem – visbiežāk izmantotās šļūtenes tips: Uni-Chem PG, Uni-Flon SS
 3. Šļūtenes sašķidrinātai gāzei – visbiežāk izmantotās šļūtenes tips: Uni-Chem SS, LPG Hose

Kompozīta šļūtenes no ražotāja Novaflex piedāvājam klientiem kā gatavus izstradājumus, saskaņojot ar Jums nepieciešamo diametru, garumu un uzgaļu savienojumu tipus. Visas šļūtenes tiek izgatavotas un appresētas ar ražotāja noteiktajām iekārtām un to izgatavošanas standartiem.

Vairāk informācijas par šļūteņu veidiem, pielietošanas nozīmes un lietošanas metodes varat atrast šeit.

Jūsu ērtībai mēs esam sagatavojuši sekojošu tehnisko informāciju: