Kontaktu forma

Īpašie savienojumi

Katram darbam ir īpaša specifika un vajadzības, kuras standarta savienojumi nevar nodrošināt. Dažkārt nepieciešama izdoma, kādā veidā kombinēt dažādu savienojumu labākās īpašības ar reālajiem darba apstākļiem un darba šķidrumiem. Tāpēc mūsu uzņēmums meklē nestandarta risinājumus, kas ļaus nodrošināt vieglākus un ērtākus savienojumus.

Piemēram, ja savienojuma vietā tiek izmantots atloks (flancis), darbs ar šķidruma noliešanu var kļūt ļoti laikietilpīgs un neērts. Ja mums ir situācija ar toksisku vielu cisternām, kuras piegādā dzelzceļu sastāvos, tad atskrūvēt skrūves vien no visiem atloku savienojumiem, aizņems ilgu laiku, kur nu vēl, ja laika apstākļi nav ērtākie – liels sals, lietus vai vējš. Bieži vien te nav iespējas izmantot arī elektroierīces, jo pat niecīga dzirkstele var izraisīt sprādzienu. Šajā gadījumā mēs esam spējīgi izveidot drošu savienojumu, kas neprasīs izmantot skrūves, bet ļaus pievienot un atvienot šļūtenes ātri, bet droši.

Lai atrastu risinājumu šādām nestandarta situācijām, kas ļaus paātrināt darbu un padarīs pievienošanu un atvienošanu vieglāku un ērtāku, droši griežaties pie mūsu konsultantiem, un mēs izstrādāsim īpašu savienojuma veidu tieši jūsu vajadzībām.

Spiediena izturība: pēc pasūtītāja pieprasījuma.

Darba šķidrumi: pēc pasūtītāja pieprasījuma.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.