Kontaktu forma

Izolējošie flanči un dielektrisko flanču izolācijas komplekti.

 

Pastāv divi plaši pielietojami dielektrisko izolējošo flanču savienojumu veidi.

Pirmais tips - Izolējošie flanči.

Izgatavots attiecīgi savienojuma izmēram un to standartiem. Parasti šāds izolācijas veids ir visdrošākais un visplašāk izmantotais. Starplika starp ventiļu galiem, nodrošina augstu hermētiskumu un pilnībā izslēdz statiskās elektrības kustības iespēju starp cauruļvadiem. Parasti šādi izstrādājumi ir izgatavoti no materiāliem ar augstu dielektrisku rādītāju, kā poliamīds vai ftoroplasts(PFTE). Materiāls šādu elementu ražošanai, ir jaizvēlās atkarībā no transportējamā produkta temperatūras rādītājiem un ķīmiskās noturības. 

Šādu izstrādājumu bieži izmanto naftas pārkraušanas terminālu piestātnēs, cauruļvadu savienojumos. Izvēloties pareizu vietu un uzstādīšanas tehniku, šāds savienojums var kalpot pat 10 gadus. Šī izstrādājuma materiāli nereaģē ar transportējamo produktu, darba vidi, nenoveco un ir izturīgi pret UV starojumu. Izolējošiem flančim pastāv pretestība kura ir ne zemāka par  1000 Om.

Mūsu kompānija izstrādā visu izmēru izolejošos flanču savienojumus, pēc  «Vācijas standartizācijas institūts» (DIN)«Amerikas standartu asociācija» (ASA/ANSI)«Japan Industrial Standards» (JIS) standartiem. Kā arī spējam sagādāt nestandarta izmēru detaļas.

Izstrādājuma priekšrocības:

Savienojuma iekšējais diametrs  ar laiku nesamazinās

Darba spiediens nesamazinās

Maksimāli augsts pretestības rādītājs (Оm)

Garantēta statiskās elektrības izolācija, pie petrolejas padeves ar ātrumu līdz 4,7 m/s.

 

Visi, mūsu ražotie izstrādājumi tiek izpildīti uz CNC aprīkojuma. Tādā veidā izstrādājumi ir maksimāli precīzi un ērti turpmākajā ekspluatācijā. Materiāli detaļu ražošanai, tiek iepirkti tikai Eiropas savienības robežās, no augstiem pasaules līmeņa ražotājiem. Mūsu produkcijas sagādē, Jūs saņemsiet visus kvalitātes garantijas sertifikātus un sertifikātu hidrostatiskā iztrādājuma testēšanai pie maksimālā darba spiediena.

Tā kā mēs paši ražojam izolējošos flačus, mēs spējam Jums piedāvāt izstrādājumus individuālā izpildījumā. Jūs paši varat izvēlēties izstrādājuma materiālus un tā tehniskās īpašības!

 

Otrais tips - Dielektriskie komplekti.

Tiek izgatavots pēc atbilstošiem izmēriem un izmantojamā savienojuma standartiem. Būtiski lētaks dielektrisko savienojumu veids. Piemīt laba izturība un tiek plašī pielietoti. Komplekts sastāv no dielektriskiem ieliktņiem, izolējošām uzmavām un speciālām paplāksnēm standarta skrūvju izmēriem. Svarīgi, ka standarta izmērs un garums skrūvēm, izmantojot dielektrisko komplektu, - nemainās!

Standarta uzmavas un izolejošās paplāksnes tiek izgatavotas no poliamīda, ar labām dielektriskām īpašībām. Izolējošā starplika, kura tiks uzstādīta oriģinālās starplikas vietā, var būt izpildīta no dažādiem materiāliem, pēc klienta prasībām atkarībā no darba vides un temperatūras rādītājiem.

Šī izstrādājuma materiāli nereaģē ar transportējamo produktu, darba vidi, nenoveco un ir izturīgi pret UV starojumu. Izolējošiem flančiem ir pretestība ne zemāka par  1000 Om.

 

Mūsu kompānija izstrādā visu izmēru izolejošos flanču savienojumus, pēc «Vācijas standartizācijas institūts» (DIN)«Amerikas standartu asociācija» (ASA/ANSI)«Japan Industrial Standards» (JIS) standartiem. Kā arī spējam sagādāt nestandarta izmēru detaļas.

Izstrādājuma priekšrocības:

Savienojuma iekšējais diametrs  ar laiku nesamazinās

Darba spiediens nesamazinās

Maksimāli augsts pretestības rādītājs (Оm)

Zema izstrādājuma cena.

 

Dielektrisko komplektu trūkumi ir sekojoši:

Starplika no izolējošā komplekta var tikt izmantota tikai vienu rezi, atšķirībā no izolējošā flanča. Dielektrisko komplektu izmantošanas pieredze parādīja, ka uzmavas un paplāksnes ir viegli deformējamas. Mēs, kā izolējošo komplektu ražotāji, iesakam veikt ikgadējo izolējošo elementu pretestības testēšanu. Reizi 6. mēnešos veikt savienojumu vizuālo inspekciju, un pie mazākiem bojājumiem veikt izolējošo elementu maiņu.

Šis produkts ir populārs un ekonomiski izdevīgs. Plaši pielietojams un atbilst visiem izmantošanas normatīviem. 

Standarta izmēri, atrodas mūsu noliktavā.

 

Vairāk informācijas par šo produktu Jūs varat iegūt sazinoties ar mūsu menedžeriem, kontaktinformācija šeit.