Kontaktu forma

Pārtikas savienojumi tiek izmantoti, lai uzstādītu cauruļvadus rūpniecības uzņēmumos, uz kuriem attiecas ļoti stingras tehniskās un sanitārās prasības. Šādi uzņēmumi ir ne tikai pārtikas ražošana: alus, alkohola, piena, konditorejas, bezalkoholisko, bet arī farmācijas un ķīmiskās rūpniecības.

Uzgaļi “TRI-CLAMP”

Ātrā savienojuma uzgaļi ar skavu, kuru izmanto pārtikas rūpniecībā, ja ir nepieciešams īpaši sekot higiēnas prasībām. Uzgaļi tiek gatavoti no nerūsējoša tērauda ar īpaši līdzenu iekšējo virsmu, lai izvairītos no šķidruma palieku iekļūšanas rievās un novērstu baktēriju savairošanos. Parasti tiek izmantoti pārtikas ražošanā piena produktu, vīna un alus pārliešanā, kurās ir ārkārtīgi svarīgi ievērot higiēnu. Tie ir viegli savienojami un atvienojami, kā arī ērti tīrāmi. Abas uzgaļa detaļas ir identiskas, uz vienas tiek uzlikta īpaša blīve, kas cieši piespiežas pie otras detaļas gropes, trešā daļa – skava abas detaļas cieši saspiež, izveidojot hermētisku savienojumu.

Protams, vārošiem šķidrumiem higiēnas prasības nav tik nozīmīgas, tomēr arī šajos gadījumos šim savienojumam ir vairākas priekšrocības:

  • to var ātri pievienot un atvienot no brūvēšanas iekārtas,
  • viegli tīrāms – nav vītņu vai rievu,
  • vienkārši noblīvējams – nav nepieciešama teflona lente,
  • nav divu atšķirīgu savienojuma daļu – visas daļas ir vienkārši savienojamas savā starpā,
  • “piespraud un lieto” savienojums ļauj viegli pārkonfigurēt brūvēšanas iekārtas.

Spiediena izturība: dažiem modeļiem līdz 10 bāriem, citiem līdz 16 bāriem

Darba šķidrumi: pārtikas rūpniecībā un farmācijā izmantotās vielas. Jebkādi šķidrumi, kuru pārliešanai nepieciešama sterilitāte un aizsardzība no baktērijām.

Uzgaļi “DIN 11851”

Uzgaļi, kurus izmanto tieši pārtikas un farmācijas rūpniecībā, jo nodrošina nevainojami līdzenu iekšējo virsmu ar minimālu rievu daudzumu. Parasti tiek veidoti no īpaši labas kvalitātes nerūsējošā tērauda, lai novērstu metāla oksidēšanos. Veidoti pēc Vācijas ražošanas standartiem – DIN. Uzgaļu savienojumā darbojas “mammas-tēta” princips, kurā viena detaļa tiek ievietota otrā. “Tēta” uzgalī tiek ievietota blīve, pie kuras cieši piespiež “mammas” detaļu, savienojuma vietā uzskrūvējot skrūvi, kas savieno abas. Uzgaļi ir līdzīgi SMS uzgaļiem.

Spiediena izturība: dažiem modeļiem ir dažāda spiediena izturība, kas svārstās no 10 līdz 40 bāriem.

Darba šķidrumi: dažādi pārtikas šķidrumi (piemēram: piens, alus ieraugs, vīns).

 

Uzgaļi “SMS”

Otrs uzgaļu veids pārtikas šķidrumu pārliešanai, kas plaši tiek izmantoti ASV teritorijā, bet veidoti pēc Zviedrijas ražošanas standartiem – SMS (Swedish Manufacturing Standard). Uzgaļu savienojumā darbojas “mammas-tēta” princips, kurā viena detaļa tiek ievietota otrā. “Tēta” uzgalī tiek ievietota blīve, pie kuras cieši piespiež “mammas” detaļu, savienojuma vietā uzskrūvējot skrūvi, kas savieno abas. Uzgaļi ir līdzīgi DIN uzgaļiem.

Spiediena izturība: zema – 6 bāri

Darba šķidrumi: dažādi šķidrumi pārtikas, farmācijas un dzērienu ražošanā.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.