Kontaktu forma

MŪSU MISIJA

Daudzus gadus jau ir acīmredzams, ka tradicionālā naftas un naftar produktu uzglabāšanas tvertņu tīrīšanas metode ar personāla ieiešanu tvertnē, lai veiktu manuālo tīrīšanu, nevar turpināties. Šī tehnoloģija pēc savas būtības ir bīstama praksē un jau ilgu gadu ir izraisījusi daudzus nelaimes gadījumus un par nāves gadījumus, un šo tehnoloģiju ir nepieciešams nomainīt. Tas ir ne tikai bīstams cilvēkiem, kuri atrodās tvertnes iekšpusē, bet arī videi rada nelabvēlīgi lielu daudzumu atkritumu, kas jālikvidē vai jāsadedzina, vai jāuzglabā speciāli tam paredzētās izgāztuvēs.

Mēs uzskatām, ka ir iespējams veikt naftas un naftar produktu uzglabāšanas tvertņu tīrīšanu drošā, videi draudzīgā veidā, bez nepieciešamības ieiet tvertnē, ja tā nav pilnīgi droša.

 

MŪSU PIEEJA

Atšķirībā no daudziem uzņēmumiem, kas veic tvertņu tīrīšanu kā papildu pakalpojumus vietējiem klientiem, mūsu politika ir veicināt un turpināt attīstīt drošu un efektīvu tvertņu tīrīšanu kā mūsu galveno uzņēmējdarbību.

Izmantojot tikai drošākās un efektīvākās metodes, profesionāli apmācīts personāls un mūsdienīgas iekārtas, mēs cenšamies nodrošināt klientam kvalitatīvu un drošāku pakalpojumu, kas ir videi draudzīgāks nekā metodes, ko parasti izmanto mūsu konkurenti.

 

MŪSU KLIENTU IEGUVUMI

Iekļaujot rūpīgu loģistiku, mobilizāciju un darbības plānošanu pirms Lotis darbu uzsākšanas, mēs ticam, ka mēs varam ietaupīt klientam nozīmīgu tvertnes laiku.

Izmantojot izmēģinātas un pārbaudītas tehnoloģijas, tiek iegūts ievērojams lietderīgā produkta daudzums, kas paredzēts tālākai pārdošanai vai pārstrādei, un tas būtiski samazina atkritumu daudzumu galīgai uzglabāšanai vai utilizēšanai.

 

Mūsu sadarbības partneris ar daudzu gadu pieredzi darbā visā Eiropā, Krievijā un Kazahstānā ir uzņēmums: Lotis SA

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.