Kontaktu forma

Kas ir Silikona kabelis?
Izmantojot savas plašās salikumu iespējas un unikālo tehnisko ekspertīzi, TMS ir spējīgs ražot pēc pasūtījuma izgatavotas formulācijas, lai atbilstu jūsu precīzajām prasībām. TMS bija viens no pirmajiem uzņēmumiem Spānijā, kas piedāvāja silikona gumijas izolāciju kabeļiem.

Papildus standarta cietajiem un elastīgajiem vadītājiem, ir plašs klāsts ultra-elastīgu silikona gumijas izolētiu vadu, kas paredzēti, lai nodrošinātu optimālu elastību. Tas nodrošina ilgstošu efektivitāti daudzos slēdža tipa pielietojumos- tas ir relejos, dzīvsudraba slēdžos un zondu vados.

"Ugunsdroši augstsprieguma silikona vadi" ir Watson House Apstiprināts tā lietošanai aizdedzes sistēmām gāzes iekārtu ražošanā.

Kāpēc izvēlēties izolētu silikona gumijas kabeli?
Izcila stabilitāte mainīgās temperatūrās: Silikona gumijas izolācija kabeļos saglabā savas īpašības temperatūrā no -60 ° C līdz 250 ° C.
Ārkārtas elektriskās izolācijas īpašības: Silikona gumijas izolācijas kabeļiem ir augstas dielektriskās spējas, augsta izturība pret dielektrisku nogurumu ar zemām dielektriskajām konstantēm, apvienojumā ar zemu izkliedes faktoru.
Šīs īpašības, apvienojumā ar izcilu mitruma izturību, nodrošina ilgtermiņa uzticamību pat tad, kad darbojas saskarē ar mitriem un kodīgiem apstākļiem.
Atmosfēras pretestība: Silikona gumijas kabeļiem ir lieliska izturība pret ozonu, UV gaismu, starojumu, dzirksteļošanu un koronārām izlādēm, un paliks relatīvi neietekmēts pat pēc ilgstošas ​​iedarbības ekstremālos laika apstākļos.
Zems blīvums: zema blīvuma silikona gumijas nodrošina, ka silikona gumijas izolācijas kabelis ir vieglāks nekā tā ekvivalents plastmasas vai parasts gumijas kabelis.
Silikona gumija ir ļoti inerta: Silikona gumija neatbalstīs sēnīšu vai baktēriju vairošanos, un šī iemesla dēļ ir ideāli piemērota, pārtikas un medicīnas vajadzībām.
Ugunsdroši: Silikona gumijas kabeļi nav viegli uzliesmojoši.
Īpaši izstrādāti savienojumi ir izstrādāti, lai vēl vairāk uzlabotu liesmas slāpētājošās īpašības, silikona gumijas kabeļi nodrošinot, ka tie izturēs visus starptautiski atzītos liesmu testus.
Nevadoši pelni: Spēj strādāt  gan intensīvas ugunsgrēka laikā, gan pēc tā, silikons galu galā sadalās trauslos silikātu pelnos - kam ir lieliskas dielektriskās īpašības.
Trauslo pelnu saturēšana, izmantojot stiklauduma apvalku, piemēram, nodrošinās nepārtrauktu kabeļa darbību pat šādos ekstremālos apstākļos.
Silikona gumijas kabelis būtu jānomaina pēc šādas intensīva ugunsgrēka, drošības un tehnisku iemeslu dēļ.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.