Kontaktu forma

 

Pīto blīvējumu veids ir ļoti izplatīts tādu iekārtu blīvēšanai, kā centrbēdzes un virzuļu sūkņiem, sūkņa ventiļu un citām tāda veida iekārtām. Ar šāda veida blīvējumu ir aprikoti vairāk, kā 70% sūkņu un 80% venti­ļi. Blīvējamās auklas atšķiras no materiāla un pagatavošanas veida. Abi šie faktori ietekmē auklas izturību, pielietojumu un veiktspēju.

Pīto blīvējumu bāze ir dažādi šķiedru materiāli, kā piemēram dažādi diegi, kokvilna, dzija, kas apstrādāti ar dažādām ķimikālijām.

Svarīga sastāvdaļa blīvauklām ir dažādi pārklājumi un pildvielas, lai tas spētu pildīt savas funkcijas.

Izmantošanas ērtums, daudzpusība, izturība un salīdzinoši zemā cena veicina nepārtrauktu lietotāju interesi par šo materiālu, neskatoties uz pieaugošo alternatīvo materiālu skaita pieaugumu. 

Uzņēmums TMS ir biznesa partneris Polijas uzņēmumam GAMBIT, kura ražošanas tehnoloģija ļauj ražot bezazbesta blīvējumus no PTFE, PTFE ar granītu, aramīda šķiedras un dzijas ar izpletošao grafītu. Šo blīvējumu izmantošana nodrošina nepārtrauktu iekārtu darbību un to kalpošanas laiku. Uzņēmuma produkcija ir sertificēta un atbilst visiem standartiem. 

Blīvējums ir elastīgs un tiek ražots kvadrātainā vai apaļā veidā. Standarta izmērs 4mm-30mm.

 

PTFE blīvējumi

Citi blīvējumi, to skaitā kokvilna

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.