Kontaktu forma

Uzgaļi un savienojumi tvaikam

Darbs ar tvaiku ir ļoti bīstams cilvēkam. Tāpēc uzgaļiem un savienojumiem, kuri paredzēti darbam ar tvaiku, ir jābūt īpaši drošiem. Nejauša naftas vai ūdens noplūde cilvēka organismam neko nenodarīs, kamēr tvaika strūklas izlaušanās var maksāt pat dzīvību.

Tvaika uzgaļi un savienojumi tiek veidoti pēc vītņu uzgaļu un savienojuma principiem, kad detaļas savā starpā tiek saskrūvētas. Vienīgā atšķirība ir izturība – tvaika uzgaļiem ir sertificēta 10 kārtīga spiediena izturība, kas nozīmē, ka uzgalis, kurš domāts darbam ar 10 bāru lielu spiedienu, patiesībā būs spējīgs izturēt 100 bārus, kas tiek panākts to īpaši testējot un apstiprināts ar sertifikātu.

Parastie vītņu uzgaļi var pie liela spiediena uzsprāgt, bet tvaika uzgaļi tiek izgājuši īpašu pārbaudi, lai novērstu šādu iespējamību.

Spiediena izturība: parasti 10 reizes augstāka par nepieciešamo, atkarībā no materiāla un savienojuma diametra. Mūsu speciālisti ieteiks piemērotāko.

Darba šķidrumi: verdošs ūdens un dažāda veida tvaiks.

 

Skavas tvaikam (Ludecke SL un SK)

Darbs ar tvaiku ir bīstams cilvēka veselībai, tāpēc gan šļūtenēm, gan uzgaļiem un skavām ir nepieciešama īpaši augsta drošība. Uzliekot uzgali, nākas likt drošības skavas, kas ir smagas, lielas un ne vienmēr derēs visām šļūtenēm, jo to izmēri ir pielāgoti noteiktiem šļūteņu parametriem. Līdz ar to katrai šļūtenei nāksies piemeklēt noteiktu drošības skavu. Ņemot vērā, ka šļūtenes pasaulē ir daudz un dažādas, bieži vien šāda piemeklēšana kļūst par īstu izaicinājumu. Tas rada gan papildus laiku, gan izdevumus. Tvaikam nederēs arī citas skavas, jo tās nenodrošina nepieciešamo drošību. Arī prese ne vienmēr būs risinājums, jo tās iespējas ir ierobežotas. Šajā gadījumā nepieciešama īpaša skavu versija, kuru ražo uzņēmums “Ludecke”.

 Skavai Ludecke SL ir apmale, ar kuru tā sakļaujas ar uzgali, bet skrūves papildus pievelk skavu ciešāk, nodrošinot stipru savienojumu. Pati skava ir veidota no izturīga un bieza metāla, lai spētu nodrošināt vislielāko aizsardzību pret noplūdi darbā ar augstu spiedienu un tvaiku.

Skavai Ludecke SK ir īpaši divi āķi, ar kuriem tā papildus aizķeras aiz uzgaļa, izveidojot ciešu savienojumu, bet papildus skrūves to cieši pievelk pie šļūtenes. Abas skavu versijas ir pieejamas dažādos diametros, kas ļauj piemeklēt šļūtenei piemērotu izmēru. Pati skava ir veidota no izturīga un bieza metāla, lai spētu nodrošināt vislielāko aizsardzību pret noplūdi darbā ar augstu spiedienu un tvaiku.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.