Kontaktu forma

ĀTRĀ SAVIENOJUMA UZGAĻI (CAMLOCK) – plaši izplatīta uzgaļu grupa, kas parasti tiek izmantota darbam ar naftas un gāzes produktiem, kā arī ķīmijas ražošanā. Vienkāršais dizains padara šos uzgaļus lietotājam draudzīgus. Lai uzgali savienotu ar šļūteni – tā vienkārši jāievieto uzmavā ar diviem rokturiem. Lai piestiprinātu uzgali pie uzmavas, šos rokturus nolaiž lejā, tad tie saķeras ar savienojuma gropēm, tādējādi cieši nostiprinot un saspiežot kopā detaļas. Gropēs esošais plakanais elastomēra stiprinājums nodrošina hermētiskumu. Papildus drošība tiek panākta ar īpašu drošības slēdzi, kuru ievieto uzmavas spraugā, lai pasargātu no nejaušas rokturu atvēršanās un uzgaļa detaļu atvienošanās. Šim uzgaļu tipam ir pieejami dažādi blīvju materiāli, kas ļauj tos izmantot īpaši toksiskā vidē.

Spiediena izturība: spiedienu diapazons svārstās no pāris bāriem līdz pat pāri 10, kas ir atkarīgs no izmēra un izmantotā materiāla. Pieejami arī īpaši izstrādāti ātrie savienojumi CAMLOCK, kas darbojas pie vairākiem desmitiem bāru.

Darba šķidrumi: visi, izņemot gaisu, gāzi vai tvaiku.

Papildus specifikācija: šļūteņu montāžas detaļām ar ĀTRĀ SAVIENOJUMA uzgali var pievienot DROŠĪBAS SLĒDŽUS -īpašas plastikāta uzmavas, kas padara darbu ar šļūteni daudz vieglāku, ja šļūtene jāizņem no autocisternas caurules. Šādus slēdžus izmanto kā papildus aizsardzību, kas novērš nekontrolētu atvienošanos no standarta ātrā savienojuma sakabes.

Bez ierastajām ātrā savienojuma sakabēm, ir arī pieejami ātrie savienojumi ar bloķēšanas mehānismu, kas pasargā negaidītas atvienošanās gadījumā.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.