Kontaktu forma

UGUNSDROŠA ŠĻŪTEŅU UZMAVA “VELKRO”

Ja darba šķidrums ir augstas temperatūras, it sevišķi izmantojot metāla šļūtenes, fiziskais kontakts ar šļūteni praktiski nav iespējams un rada bīstamus apdegumus. Lai nodrošinātu drošu fizisko kontaktu, tiek izmantotas ugunsdrošās uzmavas. Tās tiek izgatavotas no silikona gumijas ar VELKRO pārklājumu, kas izolē gumijas virsmu no saskares ar roku. Šāds pārklājums iztur pat izkusuša metāla vai metināšanas šļakatu pastāvīgu iedarbību līdz 260℃, un neilgu saskari ar šļakatām līdz 1650 ℃ grādu temperatūrā.

Uzmava ir labākais risinājums, lai aizsargātu šļūtenes no augstas temperatūras iedarbības, ko izraisa elektrības dzirksteles, liesmas u.c. Pieejamas dažādās krāsās un izmēros, viegli uzliekamas un aizvietojamas.

 

STIKLAŠĶIEDRAS ŠĻŪTENES UZMAVAS

Ja šļūteni nepieciešams izolēt no karstuma iedarbības, bet nav paredzams tiešs fizisks kontakts, tiek izmantots lētāks izolācijas materiāls – stiklšķiedras uzmavas. Tās nav patīkamas ādai, bet ir pietiekoši drošas, lai pasargātu no līdz pat 540°C augstas temperatūras. Stiklšķiedras uzmavas neaizdegsies un aizsargās gan no skābēm, gan sārmiem, balinošajām vielām un šķīdinātājiem, vienlaikus novēršot berzes iedarbību. Viegli pielāgojamas gan šļūteņu, gan to savienojumu pārklāšanai, jo ir elastīgas.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.