Kontaktu forma

Uzgaļi “HAMMER LUG”

Tiek izmantots, lai ātri savienotu cauruļvadus un elastīgas šļūtenes naftas un gāzes rūpniecībā. Tos ir ierasts izmantot gan sauszemes, gan šelfa urbumu urbjtorņos, lai pārsūknētu naftu, gāzi, urbšanas dubļus, cementu, ūdeni, gaisu un daudzas citas vielas. Sūknēšana parasti notiek pie ārkārtīgi liela spiediena, kurš turklāt var strauji lēkāt. Savienojuma sastiprināšanai tiek burtiski izmantots āmurs.

Šajā gadījumā uzgaļa detaļas vispirms savieno ar rokām, pieskrūvējot pie “mammas” detaļas “tēta” detaļu, veidojot savienojumu “metāls pie metāla”, kurš turklāt nostiprinās ar papildus gumijas blīvi. “Mammas” detaļai ir trīs austiņas, pa kurām, sitot ar āmuru, savienojums savelkas vēl ciešāk. Pati konstrukcija ir ārkārtīgi izturīga, turklāt visi materiāli tiek sertificēti, lai to izcelsme būtu pilnībā izsekojama. Tāpēc šāds savienojums iztur gan lielu spiedienu, gan augstas temperatūras. Katram uzgalim ir cipars, kas apzīmē šī uzgaļa piemērotību noteiktam spiedienam un vielas veidam. Šāds savienojums ļauj savienot šļūtenes, kurām ir dažāda tipa vītņu uzgaļi (gan NPT (ASV vītņu standarts), gan BSP (Eiropas vītņu standarts).

Spiediena izturība: darbības diapazons, atkarībā no apkārtesošās temperatūras, ir no 35 bāriem līdz 1378 bāriem (20000PSI).

Darba šķidrumi: Atkarībā no izmantošanas veida un spiediena, tos var izmantot industriālajām ūdens šļūtenēm (līdz 20 bāriem), naftas produktu pārsūknēšanai (30 bāri), cementam (80 bāri) un pievienot gumijas hidrauliskajām šļūtenēm (420 bāri). Praktiski jebkuri šķidrumi.

Specifikācija: pieejami īpaši veidoti uzgaļi, kas piemēroti darbam ar sērūdeņradi (H2S) un ir izturīgi pret ūdeņraža izdalījumiem. Cauruļu savienošanai ir izveidoti īpaši savienojumi (bez metināšanas), kas der darbam ar naftu, gāzi, urbšanas šķidrumu, ūdeni, cementu, gaisu utt. Plaši tiek izmantoti šķidrumu nolaišanai, pārsūknēšanai, cementēšanai, liekot cauruļvadus, atsūknējot vai iztukšojot caurules utt.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.