Kontaktu forma

Uzņēmums TMS ir spējīgs operatīvi un par izdevīgu cenu piedāvāt Jums mehāniskos savienojumus PVC vai gumijas konveijera lentēm. Iesakām Jums iegādāties savienojumus un to elementus kopā ar lentas pasūtījumu. Savienojumi ir dažādi, tādēļ daži var neatbilst Jūsu izmantošanas vajadzībām. Iesakam Jums vērsties pie mūsu uzņēmuma specialistiem.

Pēc lentas ražošanas, neatkarīgi no veida, transportēšanai un glabāšanai tas ir ruļļos. Pēc pasūtījuma, klients saņem lenti tieši šādā veidā, bet lai no ruļļa izveidotu bezgalīgu lentu ir vairāki paņēmieni. Ir svarīgi saprast, ka lenta līdz sastiprināšanai skaitas beidzama, bet pēc savienošanas bezgalīga.

Ir vērts pieminēt, ka lentas var savienot divos veidos:

Karstais veids vulkanizējot - labākais savienošanas veids un dažos variantos neaizstājams. Sastiprināšana vulkanizējot notiek to karsejot un izmantojot speciālu aparatūru. Šādā veidā lentai tiek atkārtots ražošanas process padarot to bezgalīgu bez šuvēm. Neatņemams pluss šādai metodei ir tas, ka lentai nav savienojuma vietas un var darboties uz neliela izmēra rullīsiem.

Diemžēl aparatūra šādiem darbiem ne vienmēr ir pieejama, ņemot vērā, ka platums var sasniegt 3000mm, pat vismodernākā aparatūra neļauj vulkanizāciju paveikt ātri, kvalitatīvi un izdevīgi. Šādos gadījumos parasti izmanto auksto vulkanizāciju ar spēcīgu līmju vai mehānisko savienojumu palīdzību.

Mehāniskie savienojumi - šis veids ir universālāks un izplatītāks. Daudzas kompānijas izvēlas tieši šo veidu, jo mehaniskie savienojumi ļauj lentas nomaiņu neizjaucot papildus moduļus vai iekārtas. Retos gadījumos aprīkojums neļauj bezgalīgas lentas izmantošanu, tad ir nepieciešami mehāniski savienojumi.

Mehānisko savilcēju ražotāji daudzu gadu garumā ir izveidojuši mehāniskos savienojumus , kas praktiski neatšķiras no karstās vulkanizācijas metodes. Tā kā konveijera lentas izmanto dažādos apstākļos, ražotāji piedāvā savienojumus no dažādiem materiāliem, tādiem kā cinkots metāls, nerūsejošais tērauds, plastmasa.

Uzņēmums TMS nenodarbojas ar karstās vai aukstās vulkanizācijas pakalpojumiem, bet mēs vienmer būsim priecīgi Jums palīdzēt izvēlēties augstākās kvalitātes savienojumus. 

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.