Kontaktu forma

Uzņēmums TMS piedāva saviem klientiem plašu klāstu ar konveijerlentēm no polivinilhlorīda (PVC) no dažādiem ražotājiem. Sakarā ar to, ka piedāvajuma klāsts ir liels, ne vienmēr viens ražotajs var nodrošināt visas potenciālā klienta vajadzības, tādēļ mēs sadarbojamies ar vairākiem ražotājiem Eiropā un Skandināvijā.

Augstāka kvalitāte salīdzinājumā ar pieņemamu cenu PVC konveijera lentēm ir galvenais iemesls šo produktu pieprasījumam Baltijas tirgū.

PVC konveijera lentas atšķiras pēc krāsām, biezuma, virsmas profila un pielietojuma formas. Atkarībā no slāņu skaita un auduma šķiedrojuma biezums šīm lentēm ir no 1mm - 13mm. Pašas biezākās transportiera lentas tiek izmantotas marmora apstrādes procesos, tā transportēšanai caur apstrādes procesiem, pulēšanai, slīpēšanai un griešanai. Viena no galvenajām priekšrocībām šīm lentēm ir virsmas un saķeres veids. Kā piemēram ar egles zīmējumu (BS) lentes plaši izmanto zivju transportēšanai. Ļoti plaši izmanto konveijera lentu, kas atgādina paklāju (SG). Šo lentu bieži izmanto leņķī, dēļ tās nevienmērīgās virsmas tā neļauj precei noslīdēt. Tāpat svarīgs ir arī materiāls zem šīs lentes, piemēram trenažierim "skrejceliņš" iekšējā virsma PVC lentei ir ar antistatisku skaņu slāpējošu materiālu. 

Uzņēmuma TMS speciālisti palīdzēs pareizi izvēlēties transporta lentes materiālu. Pie mums Jūs varat iegādāties lentes vertikālai kravas transportēšanai ar virzošajiem profiliem un sānu sieniņām. Visi darbi tiek izpildīti ātri un kvalitatīvi. Pec klienta pieprasījuma var izveidot lentu ar speciālu slēdzeni.

Konveijera lentes no poliuretāna

Poliuretāna lentas pamatā izmanto pārtikas transportēšanai, kur lenti ir pārbaudijusi un pieņēmusi pārtikas un medicīnas preperātu (FDA) kontrole. Pateicoties struktūrai, poliuretāna lentes neizdala toksīnus vai ķimikālijas. Tādēļ poliuretāna lentas plaši izmanto pārtikas kombinātos, tos var redzēt šokolādes, konfekšu, spagetti un citās ražotnēs.

PVC konveijera lentu priekšrocības:

  • Tekstila rāmis ar nelielu pagarinājumu: izturīgs pret stiepšanos
  • Pastāvīgs izmērs: nedeformējas pie slodzes un temperatūras
  • Spēja strādāt mazā diametrā: pateicoties elastībai
  • Neliels skaņas līmenis
  • Dažādi lentes veidi: elastīgās un cietās lentes ar dažādu virsmas struktūru
  • Neliels svars: mazāks svars salīdzinot ar gumiju
  • Ekonomisks kalpošanas laiks: ilgi kalpo pateicoties nodilumizturībai

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.