Kontaktu forma

Vītņu uzgaļi

Vītņu uzgaļi un adapteri ir paredzēti savienošanai ar gumijas un plastikāta industriālajām šļūtenēm. Lai šļūteni savienotu ar jebkura veida uzgaļiem, nepieciešama detaļa, kas savienojas ar pašu šļūteni. Šajā gadījumā tiek izmantots vītņu uzgalis. Uzgalim ir ārējā vītne, uz kuras uzskrūvējas detaļas ar iekšējām vītnēm, tādā veidā savienojot ar citām šļūtenēm vai mehānismiem. Tos var nopirkt gan atsevišķi, gan komplektā ar alumīnija drošības skavām, lai uzgali pielāgotu šļūtenes iekšējam diametram un sienas biezumam. Atkarībā no vītnes veida, savienojumu veido vai nu ar plakanu aizslēgu, vai arī piestiprina pie konusa (metāls pie metāla) vai uzskrūvē uz vītnes. Ja uzgalis ir pārklāts ar EPTFE (polimēra aizsargkārta), to var izmantot arī darbam ar ļoti toksiskām ķimikālijām.

Spiediena izturība: darbojas pie spiediena līdz pat vairākiem desmitiem bāru.

Darba šķidrumi: izmantojami dažāda veida šķidrumiem un vielām – gan ķīmiskajām, gan naftas ķīmiskajiem produktiem, gan šķidrajai gāzei – it īpaši iesūknēšanai un izsūknēšanai.

Vītņu adapteri

Ja ir nepieciešamība savstarpēji savienot divas dažāda izmēra šļūtenes, tiek izmantoti industriālie vītņu adapteri, ļaujot savienot īpaši liela izmēra šļūtenes ar daudz mazākiem uzgaļiem. Adapteris kalpo kā pāreja no vienas vītnes lieluma uz citu. Šļūtenē ievieto vītņu uzgali, pieskrūvē vītņu adapteri jeb pāreju, kas ļauj attiecīgi pievienot daudz lielākas šļūtenes uzgali. Tiek izmantoti darbam ar visa veida šķidrumiem: ūdeni, gaisu, ķīmiskajām vielām un naftas ķīmijas produktiem.

Vītņu adapteri iedalās vairākās apakšgrupās:

  • čuguna un tērauda savienotājelementi,
  • misiņa savienotājelementi,
  • misiņa savienotājelementi un savienotāji.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.