Kontaktu forma

Projektējot auditoriju, ir ļoti svarīgi, lai kinoteātra ekrāna akustisko veiktspēju neapdraudētu stingrs savienojums ar apkārtējām konstrukcijām. CineSTEEL sistēmas nodrošina, ka vissvarīgākā sekundārā struktūra kinoteātrī, proti, sēdvietas, tiek turētas pilnīgi neatkarīgas no galvenās konstrukcijas, strukturālās grīdas plātnes un jebkuriem blakus esošajiem ekrāniem. Sistēma saglabā skaņu un novērš nevēlamos trokšņus.

CineSTEEL galvenokārt ir paredzēts lietošanai uz betona segumiem. Sistēma var tikt savietojama ar dažādiem tērauda rāmja tipiem un pamatplākšņu/skrūvju kombinācijām un saglabās skaņu ierobežotu līdz tās avotam visu formu un izmēru auditorijās.

 

CineSTEEL MAX

Izstrādāts īpaši priekš 4DX auditorijām, CineSTEEL MAX ietver augstas izolācijas īpašības, lai kontrolētu un ierobežotu vibrāciju, vienlaikus nodrošinot īpaši augstu skaņas izolāciju.

 

CineSTEEL PRO

CineSTEEL PRO ir daudzu pasaules vadošo multiplekso kinoteātru zīmolu iecienītākā izvēle tā pārbaudītās un uzticamās izolācijas veiktspējas dēļ. Sistēmas pamatā ir karsti velmēts konstrukciju tērauds, kas atbalsta 100 mm betona pakāpienus, un to var izmantot gan monolītās, gan saliekamās konstrukcijās.

 

CineSTEEL LITE

CineSTEEL LITE ir paredzēts vieglām auksti velmētām un SFS tērauda konstrukcijām, kurām nepieciešama lineāra slodze. Sistēma izmanto uzputota poliuretāna plāksnes, lai sasniegtu maksimālu izolāciju, neskatoties uz konstrukcijas zemo dinamisko svaru.

Plašais CineSTEEL LITE slodzes diapazons ļauj to izmantot visu veidu vieglās konstrukcijās bez nepieciešamības veikt precīzus kravnesības aprēķinus vai izolācijas veiktspējas balansēšanu.

 

CineSTEEL NEO

CineSTEEL NEO sēdekļu balsta izolācijas produktus var izmantot bez precīziem konstrukcijas aprēķiniem. CineSTEEL NEO loksnes, kas izgatavotas no 100% otrreiz pārstrādātas/pārstrādājamas gumijas, var sagriezt pēc izmēra un urbt uz vietas, atvieglojot uzstādīšanu.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.