Kontaktu forma

Samaisītas sintētisko un dabas šķiedras auklas


Samaisītas sintētiskās un džutas auklas ar lieliskam īpašībam un praktiskumu. Viņi tiek izmantoti lauksaimniecībā, pasta nodaļās un mājās. Auklas arī plaši izmanto dizainam un dekorēšanai.

Samaisītas sintētiskās un kokvilnas auklas (pārtika auklas) izmanto gaļas pārstrādes rūpniecībā. Šī aukla ir ieguvusi higiēnas sertifikātu kontaktam ar pārtikas produktiem. Tā ir paredzēta, lai nāk uz tiešo kontaktu ar šķidrumu, skābi un taukainu ēdienu līdz 100°C siltuma.

Iepakojumspapīra spoles

Standarta iepakojums no papīra spolēm 0,1 kg0,3 kg1 kg, 1,5 kgCiti garumiizmēri un iepakojumi ir uz klienta pieprasījuma
 

Sintētiskas auklas

Aukla ir izgatavota no 100% poliamīda, poliestera, polipropilēna multifilamenta un monofilamenta. Īpašās piezīmes sintētiskām auklam, ir to augstā izturība, UV un nodiluma izturība. Auklas atraduši savu plašu lietotošanu jūras transportā, zvejniecībā, hobijā, dārzā un celtniecībā, kā papilda aukla. Aukla ir ļoti mīksta un elastīga, kas ļauj to viegli izmantot. 

Galvenās īpašības:
· Laba noturība pret klimata pārmaiņām
· Laba UV noturība
· Standarta krāsa - balta (citas krāsas ir uz klienta pieprasījuma)

Iepakojums: papīra spoles

Standarta iepakojums uz papīra spolēm ir 0,1 kg; 0,3 kg; 0,5 kg, 1 kg. Citi garumi, izmēri un iepakojumi ir uz klienta pieprasījuma.