Kontaktu forma

Atloku izolācijas starplikas komplekti - blīvējums kurš palīdz izsargāties arī no korozijas

Atloki ir pareizi jāsavieno lai novērstu noplūdi. Tiem jābūt labi izolētiem, lai novērstu statiskās elektrības, kas izraisa neatgriezenisku koroziju un iespējamu metāla bojājumu. Komplekti ir izstrādāti, lai saglabātu drošību un nodrošinātu pretkorozijas aizsardzību.

Atloku izolācijas starplikas komplekti nodrošina efektīvu atloku blīvējumu un elektrisko izolāciju. Izslēdzot kontaktu "metālam pret metālu", statiskā strāva tiek apstādināta, lai novērstu koroziju un nodrošinātu cauruļvada aizsardzību. Pateicoties jaunākajiem materiāliem, tiek nodrošināta viegla uzstādīšana, augsta dielektriskā izturība.

Mēs nodrošinam kvalitatīvu produktu un materiālu piegādi, kas palīdz atrisināt lielāko daļu no atloka noslēgšanas problēmām, tādējādi novēršot turpmāku koroziju un saglabājot cauruļvada izturību.

Atloku izolācijas starplikas komplektu veidi:

E tipa blīves - paredzētas atloku pilnīgai aizsardzībai un tām ir tāds pats ārējais diametrs kā atlokam. Katrā blīvē ir precīzi izvietoti skrūvju caurumi. Visas E tipa blīves ir viegli centrētas ar iekšējā diametra atloku. Šis blīvējuma veids novērsīs svešķermeņu iekļūšanu un tilta izveidi atlokā, kas izlīdzinās atloku izolāciju.

F tipa blīves - izgatavotas tā, lai tie atbilstu tikai atloku izvirzītai daļai. Tā kā F blīvē nav skrūvju caurumu, skrūvju caurumu apļa iekšējais diametrs ir nedaudz mazāks par blīvējuma ārējo diametru, nodrošinot precīzu, automātisku blīvējuma pozicionēšanu.

O tipa blīves - blīvējuma elements abās blīves pusēs un ir pieejamas gan E tipa, gan F tipa veidi. Blīves elementu materiāli ir Nitrils, Vitons vai Teflon®.

D tipa blīves - izolācijas gredzenu savienojumu blīves, kas izgatavotas, lai tās atbilstu Gredzena-Tipa-Savienojuma (RTJ) atloka gredzenveida rievai. D tipa centrālā blīve ir izgatavota no vidēja auduma ar stiegrotu fenola šķiedru, izgatavota pēc ASA (ANSI) blīvējuma izmēriem.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.