Kontaktu forma

Piedziņas siksnas

Ļoti plašs siksnu izmantošanas diapazons. Uzņēmums TMS piedāvā gan standarta, gan nestandarta siksnu izgatavošanu pēc pasūtījuma 

Piedziņas siksnas ikdienā tiek izmantotas nepārtraukti. Parasti tās kalpo enerģijas padevej, mehanisma griešanās un tās ierobežošanas, un daudz citos veidos. Uzņēmums TMS sadarbojas ar daudz ražotājiem no visas pasaules, tādēļ varam piedāvāt tādus produktus kurus nepiedāvā citur. Mēs ne reizi vien esam pierādijuši, ka esam spējīgi sagādāt mūsu klientiem tieši tādu produktu, kāds viņiem nepieciešams, un cenu mēs varam piedāvāt ļoti labu, jo produkciju iegādājamies no ražotāja vai oficiālā dīlera.

Standarta piedziņas siksnas. Visi zina uzņēmumus, kuri plaši tiek izmantoti mūsu tirgū, bet ne vienmēr tie var garantēt augstāko kvalitāti un pieņemamu cenu. Uzņēmums TMS piedāvā Jums piedziņas siksnas no mazāk zināmiem ražotājiem, kas atbilst visiem Eiropas kvalitātes standartiem. Sadarbības gadījumā visa nepieciešamā produkcija vienmēr būs atrodama mūsu noliktavā, lai mēs spētu Jums to piegādāt bez nekādām aizķeršanām, aiztaupot Jums laiku un naudu.

Visbiežāk iekārtām ar nestandarta piedziņas siksnām nākas slēgt līgumus ar pārstāvniecībam vai servisiem par noteikto siksnu izgatavošanu, tādejādi padārdzinot visu. Pārsvarā tādi izmēri pat neiekļūst uzņēmumu katalogos un vietējie pārstāvji nav spējīgi piedāvāt Jums nepieciešamo produktu. Ražotāji šādos gadījumos slēdz līgumu ar uzņēmumu par noteikto piedziņas siksnu ražošanu tikai šim klientam uzrādot uz produkta "nesaprotamu" kodu, lai ierobežotu analogu izgatavošanu.

Ņemot vērā mūsu pieredzi ar visu izmēru piedziņas siksnām, savienojot mūsu zināšanas ar mums pieejamiem katalogiem, mēs esam pārliecināti, ka varam piedāvāt risinājumu tieši Jūsu gadījumā. Viss saspringtākajos grafiko mēs centīsimies Jums izdevīgus nosacījumus, tieši uz Jums nepieciešamo produktu un ja šis produkts Jums ir ejoša pozīcija, tad nodrošināsimies, lai nākotnē tas būtu mūsu noliktavā. 

Ventilatoru piedziņas siksnas. Siksnu kategorija, kas ir īsāka, šaurāka. Izmantojas ģenerātoru, ventilatoru un citos agregāt dzinējos. Tāpat pieejamas arī automašīnu dzinēju dzensiksnas, zobsiksnas un visas pārējās nepieciešamās.

Variatoru piedziņas siksnas.  Siksnu kategorija (plata) ir  platumā no 2,0 līz 3,4, kuras ne tikai dod kustības enerģiju, bet arī ātrumā pārviedotas pa dzinējmehānismu (paatrinoties maina siksnas novietojumu pārslēdzoties ātrumiem). Citi variatorsiksnas nosaukumi: siksnas kombainiem, sniegamotociklu dzensiksnas. 

Pieguļošas piedziņas siksnas. Siksnu kategorija kur kustība notiek siksnai saskaroties ar gludu virsmu(apakšā) no siksnas skriemeļiem (cilindriskā). Šīs jostas darbojas ar lielāku ātrumu un mazāku skriemeļa diametru (salīdzinot ar ķīlsiksnām). Pieguļošajām siksnām piemīt mazaka jauda un ir daudz jūtīgāki uz izstiepšanos.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.