Kontaktu forma

Kompensatoru audums

Dažkārt, lai paildzinātu auduma kompensatoru kalpošanas laiku, veiktu remontu vai izgatavotu īpašu modeli, nepieciešams kompensatoru audums. Mūsu plašajā izejvielu klāstā ir pieejami vairāki materiālu veidi, bet pastāvīgi ir pieejams stiklšķiedras audums, kas pārklāts ar silikonu no vienas vai abām pusēm. Pārklājums nodrošina auduma labāku izturību pret eļļas un apkārtējās vides ietekmi, kā arī berzi, vienlaikus nodrošinot elastīgumu. Šādu materiālu var izmantot ne tikai auduma kompensatoriem, bet arī izolācijai, ražošanai, metināšanas aizkariem un citu izstrādājumu izgatavošanai.

Pieejami pelēkā un sarkanbrūnā krāsā. Pelēkās krāsas materiāls ir platāks.

Sarkanbrūns:

Svars: 340 g/ m2

Biezums: 0.75 mm

Darba temperatūra: līdz +500°C pamata audumam, līdz +260°C auduma pārklājumam.

Īpašības: pateicoties silikona pārklājumam piemīt laba ūdens, netīrumu un eļļas pretestība. Liela pretestība pret saules un UV apgaismojumu. Laba pretestība pret kodīgām vielām un sārmiem. Materiāls ir elastīgs, piemīt elektroizolācijas īpašības. Noturīgs pret mehāniskiem bojājumiem, piemēram, griešanu.

Pelēks:

Svars: 260 g/ m2

Biezums: 1 mm

Darba temperatūra: līdz +500°C pamata audumam, līdz +260°C auduma pārklājumam.

Īpašības: pateicoties silikona pārklājumam piemīt laba ūdens, netīrumu un eļļas pretestība. Liela pretestība pret saules un UV apgaismojumu. Laba pretestība pret kodīgām vielām un sārmiem. Materiāls ir elastīgs, piemīt elektroizolācijas īpašības. Noturīgs pret mehāniskiem bojājumiem, piemēram, griešanu.

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.