Kontaktu forma

KLINGER

Viens no vadošajiem blīvēšanas un šķidrumu kontroles produktu ražotājiem, kurš piedāvā augstas klases un lielu specifisku produktu klāstu, kas spēs apmierināt ikvienu īpašu vajadzību. Jārēķinās, ka šādi materiāli būs dārgāki cenā, taču tie ir neaizvietojami daudzās nozarēs, kurās darbs norit ar gāzi, naftas ķīmiju, ķīmiju u.c. šķidrumu paveidiem. Ja iekārtas tehniskajā specifikācijā ir norādīta šī zīmola detaļa vai ir nepieciešams tādu aizvietot, to iespējams pasūtīt un iegādāties ar mūsu uzņēmuma speciālistu palīdzību.

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.

KLINGERSIL® paranīta loksnes

KLINGERSIL® nodrošina izcilu termisko, mehānisko vai ķīmisko izturību plašam pielietojamam visdažādākajās nozarēs . Turklāt KLINGERSIL® bezazbesta loksnes ir viegli apstrādājamas.

KLINGERSIL® C-4300 - augsta spiediena noturošas, plaša pielietojuma paranīta loksnes. Izturīgs pret karstu ūdeni, tvaiku, eļļām, ogļūdeņražiem un daudzām citām ķīmiskām vielām.

KLINGERSIL® C-4300 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® C-4324 - universālas bezazbesta loksnes, kas piemērotas plašam pielietojumam. Šis blīvējuma materiāls ir piemērots lietošanai šķidrumos un tvaikos zemākā spiedienā un temperatūrā. Izturīgs pret ūdeni, eļļām, ogļūdeņražiem un daudzām citām ķīmiskām vielām.

KLINGERSIL® C-4324 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® C-4400 - ar aramīdu pastiprināts, universāls blīvēšanas materiāls. Izturīgs pret eļļām, ūdeni, tvaiku, gāzēm, sāls šķīdumiem, degvielu, spirtiem, mērenām organiskām un neorganiskām skābēm, ogļūdeņražiem, smērvielām un dzesētājiem.

KLINGERSIL® C-4400 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® C-4408 - ir piemērots paaugstinātas stiepes slodzes vidēs. Izturīgs pret eļļām, ūdeni, tvaiku, gāzēm, degvielu, spirtiem, ogļūdeņražiem, smērvielām un dzesētājiem.

KLINGERSIL® C-4408 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® C-4409 - piedāvā lielāku drošību pie augstas termiskās un mehāniskās slodzes. Piemīt ķīmiskā izturība pret eļļām, ūdeni, tvaiku, ogļūdeņražiem, kā arī pret šķidrajām un gāzveida ķīmiskajām vielām.

KLINGERSIL® C-4409 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® C-4430 - piemīt izcila izturība pret karstu ūdeni un tvaiku. Izturīgs pret ūdeni un tvaiku augstākā temperatūrā, kā arī pret eļļām, gāzēm, sāls šķīdumiem, degvielu, spirtiem, mērenām organiskām un neorganiskām skābēm, ogļūdeņražiem, smērvielām un dzesētājiem.

KLINGERSIL® C-4430 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® C-4430plus - augstākās kvalitātes augsta spiediena izturīgs blīvēšanas materiāls ar izcilu stiepes izturību un izcilu izturību pret karstu ūdeni un tvaiku. Piemērots lietošanai ar ūdeni un tvaiku augstākā temperatūrā, kā arī izturīgs pret eļļām, ogļūdeņražiem, gāzēm, sāls šķīdumiem, degvielu, spirtiem, smērvielām, dzesētājvielām, kā arī mērenām organiskām un neorganiskām skābēm.

KLINGERSIL® C-4430plus - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® C-4500 - augstākās kvalitātes augsta spiediena izturīgs blīvēšanas materiāls, kas īpaši piemērots lietošanai ar augstas temperatūras sārmainu vidi un pārkarsētu tvaiku. Paredzēts izmantošanai ķīmiskās rūpniecības nozarē. Piemērots lietošanai sārmainā vidē, kā arī eļļām, gāzēm, sāls šķīdumiem, degvielām, spirtiem, organiskām un neorganiskām skābēm, ogļūdeņražiem, smērvielām un dzesētājiem.

KLINGERSIL® C-4500 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® C-4509 - augsta spiediena izturīgs blīvēšanas materiāls, piemērots visaugstākā spiediena un temperatūras vidēs. Materiālam piemīt lieliska spiedes slodzes izturība. Kā arī, materiāls ir ugunsdrošs. Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, tek plaši pieletots daudzās ķīmiskās rūpniecības nozarēs. Galvenās izmantošanas jomas ir sārmainas vides un tvaiks.

KLINGERSIL® C-4509 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® C-8200 - augsta spiediena izturīgs blīvēšanas materiāls kas nodrošina lielāku drošību lietošanai ar koncentrētām skābēm. Šis materiāls ir izturīgs pret visdažādākajām vielām un īpaši pret skābēm.

KLINGERSIL® C-8200 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® Quantum - unikāls blīvēšanas materiāls ar visaugstāko elastību augstās temperatūrās. Šis materiāls ir piemērots izmantošanai eļļās, ūdenī, tvaikā, gāzēs, sāls šķīdumos, degvielās, spirtos, mērenās organiskajās un neorganiskajās skābēs, ogļūdeņražos, smērvielās un dzesētājvielās.

KLINGERSIL® Quantum - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® top-sil ML1 - īpašs daudzslāņu blīvēšanas materiāls ar ilgāku kalpošanas laiku un uzlabotu elastību augstākā temperatūrā. Šis materiāls ir piemērots izmantošanai ar eļļām, ūdeni, tvaiku, gāzēm, sāls šķīdumiem, degvielu, spirtiem, mērenām organiskām un neorganiskām skābēm, ogļūdeņražiem, smērvielām un dzesētājiem.

KLINGERSIL® top-sil ML1 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGERSIL® CompenSil - nodrošina un uztur lieliskas blīvēšanas īpašības visu veidu vidēs. Izmanto šķidrās un gāzveida vidēs pie zemāka spiediena un temperatūras. Nodrošina labu izturību pret eļļām, ogļūdeņražiem, dzesētājiem un citām ķīmiskām vielām.

KLINGERSIL® CompenSil - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGER®top-chem PTFE blīvēšanas loksnes

KLINGER®top-chem - PTFE bāzes blīvēšanas materiāli garantē visaugstāko ķīmisko izturību un ir paredzēti lielākajai daļai blīvējumu. Produkti no KLINGER®top-chem PTFE blīvēšanas materiālu klāsta ir pielāgoti, lai nodrošinātu nozarēm nepieciešamās īpašības. Materiāls sevī ietver hermētiskumu pat zemā virsmas spiedienā, augstu izturību pret spēcīgām skābēm vai stipriem sārma šķīdumiem, kā arī labas īpašības vidējā un zemā temperatūrā.

 

Pieejamais produkcijas klāsts un tekniskā informācija:

 

KLINGER®top-chem 2000 - universāls blīvēšanas materiāls, kas piedāvā izcilu veiktspēju lietojumos ar augstām mehāniskām prasībām augstā temperatūrā. Vienīgā PTFE blīvēšanas materiāla loksne ar ugunsdrošības sertifikātu. Piemīt lieliska izturība stipri skābā un sārmainā vidē, kā arī izturība pret tvaiku un skābekli. Piemērots ārkārtīgi plašam pielietojumam ķīmijas un naftas ķīmijas rūpniecībā, kā arī kuģu būvniecības nozarē ķīmisko vielu transportēšanai.

KLINGER®top-chem 2000 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGER®top-chem 2000soft - apvieno labāko stiepes izturību ar izcilu saspiežamību. Piemīt lieliska ķīmiskā izturība stipri skābās un sārmainās vidēs. Piemīt izcila izturība pielietojūmā ar augstām mehāniskām prasībām augstā temperatūrā. KLINGER®top-chem 2000soft ir augsta atbilstība, ideāli piemērots, lai saglabātu stingru blīvējumu pat pie zemas virsmas slodzes.

KLINGER®top-chem 2000soft - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGER®top-chem 2003 - nodrošina augstu pielāgošanās spēju un hermētiskumu pat pie zemas virsmas slodzes. Piemīt lieliska ķīmiskā izturība stipri skābās un sārmainās vidēs, kā arī ļoti labas īpašības vidējā temperatūrā un pie vidējas slodzēs.

KLINGER®top-chem 2003 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGER®top-chem 2005 - nodrošina izcilu veiktspēju un augstu ķīmisko izturību stipri skābas vidēs. Piemērots plašam pielietojumam ķīmijas rūpniecībā. Ekonomiska alternatīva paplašināta PTFE blīvēm.

KLINGER®top-chem 2005 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGER®top-chem 2006 - piedāvā izcilu izturību stipri sārmainā vidē un labas mehāniskās īpašības vidējā un zemā temperatūrā un slodzē. Piemērots plašam pielietojumam ķīmijas rūpniecībā. Šajā blīvējuma materiālā nav pigmentu.

KLINGER®top-chem 2006 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGER® graphite laminētas loksnes

Grafīta lamināta blīves ir piemērotas temperatūrai no -200 ° C līdz 550 ° C, un tās nodrošina izturību pret plašu ķīmisko vielu klāstu. KLINGER grafīta lamināta starplikas materiālus, kas īpaši izstrādāti šim nolūkam, ir viegli noņemt no atloka pat pēc paaugstinātas temperatūras iedarbības.

 

Pieejamais produkcijas klāsts un tekniskā informācija:

 

KLINGER®top-graph 2000 - apvieno ar šķiedru pastiprinātu blīvēsanas materiālu priekšrocības ar elastīgā grafīta galvenajām īpašībām. Pateicoties augstajai raksturīgajai stabilitātei, šis materiāls nodrošina uzticamību apstrādē. Pateicoties lielai slodzes pretestībai un zemo trauslumu, KLINGER®top-graph 2000 ir ideāli piemērots lietošanai ar tvaiku un citām vielām.

KLINGER®top-graph 2000 - Materiāla tehniskā informācija - TDS

Drošības informācijas lapa.

KLINGER® Graphite Laminate SLF - apvieno vieglu apstrādi ar izcilu ilgtermiņa blīvēšanas veiktspēju. Materiāls atbilst vācu TA Luft (Clean-air) prasībām. Ieteicams lietošanai, kur vēlamais materiāls ir grafīts un ir nepieciešamas minimālās difūzās emisijas.

KLINGER® Graphite Laminate SLF - Materiāla tehniskā informācija - TDS

KLINGER® Graphite Laminate SLS - īpaši piemērots vājiem atlokiem augstā temperatūrā līdz 450 ° C. Piemērots universālai lietošanai, īpaši kombinācijā ar vājiem atlokiem un šķidruma līmeņa mērītāju blīvēšanai.

KLINGER® Graphite Laminate SLS - Materiāla tehniskā informācija - TDS

KLINGER® Graphite Laminate PSM - blīvējuma materiāls, kas sastāv no keramzīta grafīta un 0,1 mm bieza nerūsējošā tērauda ieliktņa. Materiālā nav sveķu, impregnējumu vai citu organisko savienojumu. Tādēļ tam nav iespējama toksiska piesārņošana. Piemīt stabilas fiziskās īpašības visā temperatūras diapazonā. Piemērots karstam ūdenim un tvaikam augstā temperatūrā līdz 450 ° C.

KLINGER® Graphite Laminate PSM - Materiāla tehniskā informācija - TDS

KLINGER® Graphite Laminate PDM - blīvējuma materiāls, kas sastāv no keramzīta grafīta un 0,1 mm bieza nerūsējošā tērauda ieliktņa. Materiālā nav sveķu, impregnējumu vai citu organisko savienojumu. Tādēļ tam nav iespējama toksiska piesārņošana. Piemīt stabilas fiziskās īpašības visā temperatūras diapazonā. Piemērots karstam ūdenim un tvaikam augstā temperatūrā līdz 450 ° C.

KLINGER® Graphite Laminate PDM - Materiāla tehniskā informācija - TDS

KLINGER® Graphite Laminate TSM - atbilst TA-Luft prasībām un piedāvā drošību augstā temperatūrā līdz 450 ° C. Īpaši piemērots izmantošanai ķīmijas rūpniecībā, naftas pārstrādes rūpnīcās un elektrostacijās.

KLINGER® Graphite Laminate TSM - Materiāla tehniskā informācija - TDS

KLINGER® Graphite Laminate XMS - īpaši piemērots augstām temperatūrām līdz 550 ° C. Galvenokārt izmanto automobiļu rūpniecībā, pateicoties izcilajai oksidēšanās izturībai.

KLINGER® Graphite Laminate XMS - Materiāla tehniskā informācija - TDS

KLINGER® milam glimmer laminētas loksnes

KLINGER® Milam glimmer - mīksts blīvēšanas materiāls, ir īpaši izstrādāts, lai iegūtu augstas temperatūras blīvēšanas pielietojuma izturību. Materiāls ieteicams izmantošanā savienojumos ar izplūdes caurulēm, turbīnām, turbokompresoriem un degvielas cauruļvadiem. Materiāls nepārtrauktā režīmā var izturēt temperatūru līdz 900 ° C.

 

Pieejamais produkcijas klāsts un tekniskā informācija:

 

KLINGER®milam PSS - piemērots augstāmi temperatūrām līdz 900 ° C un augstāk. Šī materiāla īpašība ir izcila termiskā stabilitāte. Svara zudums pie 800 ° C ir mazāks par 5%. Apvienojumā ar lielisku ķīmisko izturību pret šķīdinātājiem, agresīvām skābēm, sārmiem un minerāleļļām tas piedāvā plašas pielietošanas iespējas.

KLINGER®milam PSS - Materiāla tehniskā informācija - TDS

 

 


Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.