Kontaktu forma

Kas ir silikona sūkļa loksnes?
Lai kāda veida silikona sūkļa loksnes jums ir nepieciešamas, TMS ir šeit, lai palīdzētu. Ar vairāk nekā 2000 silikona formām mēs esam pārliecināti, ka mums ir silikona materiāls, kas atbilst jūsu prasībām.

TMS silikona sūkļa loksnes piedāvā lieliskas kompresijas īpašības, ja tiek izmantoti, lai ražotu blīves un starplikas, jo īpaši, ja blīvējuma virsma nav gluda. Sūklis dod lielisku blīvējuma īpašības, tāpēc nodrošina aizsardzību pret ūdens un putekļu iekļūšanu.

Apstrādāti kalendarētās ražošanas līnijās, kuras kontrolē modernās tehnoloģijas, piemēram, mūsu jauno pārritināšanas un pārrobežu griešanas vienību, plakanums un platums sūkļa loksnei paliek nemainīgs, lai sniegtu augstas kvalitātes rezultātu.

Mūsu slēgto šūnu silikona sūkļa loksnes var iegādāties nepārtrauktas ruļļos un / vai loksnēs, dažādos blīvumos un biezumos.

Kādi ir ieguvumi?
TMS sūkļa loksne nodrošina vislabāko kvalitāti nepārtrauktas ruļļos. Sūkļa loksnes bieži lieto, lai ražotu blīves un starplikas, kur lieliskas kompresijas īpašības ir nepieciešami.
Ražots biezumos no 0.8mm līdz 12.5mm ruļļos, ​​līdz 50mm, plāksnes.
Līdz 1100mm plats
Slēgtu šūnu
Izcila Ozona un UV pretestību
Piedāvā blīvumiem sākot no 200 kg / m3 (ļoti mīksts), lai 530 kg / m3 (stingrs)
Pieejams baltā, riox un tumši pelēkas kā standarts
Krāsu saskaņošana ir ierobežota sakarā ar šūnu īpašību sūkļu materiāliem
Termiski stabils plašā temperatūras diapazonā (-60 ° C līdz 230 ° C)

 

Lai saņemtu vairāk informācijas un cenu piedāvājumu lūdzu sazinieties ar mums.