Kontaktu forma

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar gumijas manžetu izgatavošanu, mums ir ierīces un formas lai veidotu karstas gumijas blīves mūsu esošajiem un topošajiem klientiem.

Priekš jebkāda gumijas izstrādājuma izveides nepieciešama preses forma.

Mūsu uzņēmums piedāvā šo formu izveidi pēc Jūsu detaļas parauga. Precīzāk ar šo piedāvājumu varat iepazīties sadaļā preses formu izveide.

Tāpat mums ir plašs mūsu pašu formu piedāvājums, kā arī mūsu pasūtītāji glabā savas formas mūsu noliktavā.

Mēs esam spējīgi izgatavot gumijas izstrādājumus pēc jūsu vēlmēm, no dažādiem gumiju maisījumiem, lai atbilstu nepieciešamajām tehniskajām prasībām. Iespējams izveidot gumiju lai atbilstu sekojošajām prasībām: vispār izmantojama gumija, eļļu un benzīna izturīgam, termo izturīga, ķīmiski izturīga u.t.t

Ar piedāvājumiem lai zinātu nepieciešamo gumijas veidu varat iepazīties mūsu katalogā. Katalogā atrodama informācija satur gumijas izstrādājumu izvēli, pielietojumu.

Visi produkti no mūsu kataloga tiek ražoti Latvijā karstā vulkanizējot jēlnaftas gumijas maisījumu, izmantojot formas, kas mums ir noliktavā. Gumijas bāzes (maisījums no gumijas) tiek izvēlēti katrā gadījumā atsevišķi. Galvenie kritēriji lai noteiktu pareizo izvēli gumijas sastāvam:
Produkta modeli no mūsu kataloga
Darbības temperatūras diapazons.
produktu, kam būs tiešs kontakts ar produktu.
Lai noskaidrotu cik ilgā laikā spēsim izgatavot jūsu detaļu lūdzam sazināties ar mūsu kompānijas pārstāvjiem.

Lejupielādēt katalogu TMS